Kuzan Bitki ve Hayvan Hücreleri Öğrenme Testi

Kuzan Bitki ve Hayvan Hücreleri Öğrenme Testi, bilgisayarınızda bitkiler ve hayvanların hücrelerinin yerlerini ve tanımlarını öğrenebileceğiniz Flash uygulamasıdır.

Programda amaç alt tarafta yer alan hayvan hücreleri altında bulunan hücre adı kutularını hayvan hücresi resmine, bitki hücresi alanından hücre adlarını alarak doğru bir şekilde hayvan resmi üzerine yerleştirmenizdir.

Her doğru yerleştirmede bir adet doğru olarak hanenize yerleşecek, yanlış yerleştirmede yerleşme işlemi olmayarak alta atarak yanlış olarak hanenize işlenecektir. Testi size tavsiyemiz hücreyi seçtikten sonra tanımını detaylı olarak okuyarak yerleştirmeniz olacaktır. Bu şekilde hücrelerin tanımı öğrenerek doğru yeri daha rahat anlayacaksınız.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 284 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Bitki ve Hayvan Hücreleri Öğrenme Testi İndir


Kuzan Bitki ve Hayvan Hücreleri Öğrenme Testi Açma İşlemi

Zipli dosyayı Winrar veya Winzip ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde bulunan HUCRE.exe dosyasını dokunduğunuzda test başlayacaktır. Ayrıca kurulum yapmanıza, ek yazılım kurmanıza gerek yoktur! Exe hali ile veya sıkıştırılmış halde başka bir bilgisayara taşınarak yine aynı işlemler yapılarak çalıştırılabilir.

Site içerisinde daha birçok eğitim uygulaması bulunmaktadır. Bu Fen bilgisi testini bitirdikten sonra sitede bulunan “Eğitim Programlar” kategorisine giderek Fen bilimleri ile alakalı testleri, programları bulabilir. Diğer derslerde çalışmak isterseniz diğer dersler ile alakalı yazılımları görebilirsiniz. Seçiminize göre istediğiniz dersi PC ortamında çalışmaya devam edebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.