Kuzan Coğrafya – Ana ve Ara Yönler Öğrenme Uygulaması

Kuzan Çoğrafya ana ve ara yönler öğrenme uygulaması ile bilgisayarınızda doğru, güney, batı, güney batı hangi yönlerde bilgisayarınızda öğrenebilirsiniz.

Coğrafya yönler biliminde pratik yapmak istiyorsanız bu ücretsiz uygulama işinize yarayabilir. Uygulama tamamen öğrenme amacı ile hazırlanmış. Alt tarafta yer alan yönlerden herhangi birisi alarak üst tarafta bulunan yönlere doğru bir şekilde yerleştirmeniz gerekli.

Her doğru yön yerleştirmenizde yön yerine oturacak, yanlış yön yerleştirmesinden ise yön alta kendisi atacaktır. Yanlış yerleştirdiğiniz yönü geçerek diğer yönlere çalışabilirsiniz. Süre sınırı yok. Sakin ve anllayacak şekilde çalışmanızı öneririz. Program basit yapılı olmasına rağmen yönleri öğrenme için etkili.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 201 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut Kuzan


Kuzan Coğrafya – Ana ve Ara Yönler Öğrenme Uygulaması İndir


Kuzan Coğrafya – Ana ve Ara Yönler Öğrenme Uygulaması Kullanımı

Uygulamanın sıkıştırılmış halini bilgisayarda açınız. Winzip ya Winrar programlarından birisi ile diğer sıkıştırma açma programlarından birisi ile, zip uzantısı açmaya yetkili tüm programlar ile kolaylıkla uygulamayı açabilirsiniz. Klasör içerisinde bulunan yonlerp.exe dosyasının üzerine dokunduğunuzda uygulama açılacaktır. Herhangi bir kısıtlama yoktur, uygulamayı çalıştırarak kurulum yapmadan sürekli çalışabilirsiniz. Tamamen Türkçe ve sınırsız kullanım hakkı sunmuştur yapımcı.

Uygulamanın sıkıştırılmış hali ya da sadece yonlerp.exe dosyası taşınarak başka bir bilgisayar da çalıştırılabilir. Kullanımı yukarda anlattığımız gibi basit fare ile doğru yerleştirmeniz yeterlidir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.