Kuzan Dağlarımız – Dağları Öğrenme Flash Eğitim Uygulaması

Kuzan Dağlarımız flash uygulaması ile bilgisayarınızda sadece sıkıştırılmış dosyayı açarak Türkiye’de bulunan dağlarının yerlerini öğrenebilirsiniz.

Hangi dağ nerede bunu bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız Türk yapımı tamamen Türkçe içerikli Flash uygulamasını indirerek kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 356 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Dağlarımız – Dağları Öğrenme Flash Eğitim Uygulaması İndir


Kuzan Dağlarımız – Dağları Öğrenme Flash Eğitim Uygulaması Kullanımı

daglar-flash.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar olabilir, Winzip olabilir zip dosyası açan tüm programlar olabilir açınız. Açılan klasör içerisinde daglar.exe dosyasını tıkladığınızda bu dağ öğrenme eğitim programı direk olarak açılacaktır.

Uygulamada yapmanız gereken alt tarafta yer alan dağ isimlerindne herhangi birisini seçerek doğru yere yerleştirmelisiniz. Her doğru seçim için bir adet doğru olarak sayacak, yanlış seçim ise yerleşmeyerek 1 adet yanlış olarak sayılacaktır. Süre sınırı olmadığından seçimleri dikkatli bir şekilde yapmanızı önermekteyiz. İlerleyen zamanda öğrenmeyi geliştirdiğinizde kendiniz süre koyarak ne kadar hızlı hatırladığınızı tespit edebilirsiniz.

Uygulama basit gibi görülsede her yaşa hitap eden bir eğitim uygulamasıdır. Ülkemizde birçok kişi hangi dağın nerede olduğunu bilmediğini düşünürsek her yaşa hitap eden yararlı bir eğitim uygulaması diyebiliriz. Bu tür ücretsiz Türkçe yapım site içerisinde birçok eğitim uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamada yeterli olduğunuzu düşünürseniz Çoğrafya ile alakalı diğer eğitim uygulamaları da inceleyebilir veya başka dersler ile alakalı olan eğitim uygulamalarını inceleyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.