Kuzan Hücre Tanımları – 2 Testi

Kuzan hücre tanımları testi ile test çözerken hücrenin tanımlarını öğrenilirsiniz, ücretsiz Flash uygulamasıdır.

Bu eğitim programında amaç üst tarafta sorulan hücre tanımını alt tarafta bulunan tanımlardan hangisi uygunsa seçerek diğer soruya geçiyorsunuz. Zaman sınırı olmadan sırası ile cevap veriyor her bildiğiniz tanım için bir sonraki tanımı cevaplamaya geçmelisiniz.

Cevapları verirken tanımları tamamen okumanızı ve tanımı tamamen öğrenmenizi tavsiye ederiz. Bu size test çözerken hücre tanımlarını unutmamamız için yardımcı olacak bir işlemdir. Soruları dikkatli ve acele etmeden çözebilirsiniz, zaman sınırınız yok. Bilemediğiniz sorulara tekrar dönerek yanlışınızın ne olduğunu kontrol ediniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 256 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut Kuzan


Kuzan Hücre Tanımları – 2 Testi İndir


Kuzan Hücre Tanımları – 2 Testi Açma ve Kullanımı

Hucrtan2.zip arşivini bilgisayarınızda zip açan Winzip veya diğer zip açma programlarından birisi ile bilgisayarınızda açınız. \hucrtan2 klasörü içerisinde bulunan Hucretan2.exe Flash uygulamasına dokunduğunuzda test açılacaktır.

Ayrıca ek bir yazılım gerek duymazsınız. Sıkıştırılmış halde iken veya sadece exe dosyası taşınarak başka bir bilgisayarda da çalışmak üzere hazırlanmıştır.

Bu testi bitirdikten sonra sitede yüzlerce eğitim programları yer almaktadır. Diğer dersleriniz için de sitede yer alan eğitim programlarını inceleyerek derslerinizi bilgisayar ortamında geliştirebilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken sadece sitede Eğitim Programlar kategorisine geçiç yapmak ve istediğiniz eğitim uygulamasının içerisine giderek indirmek olacaktır.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.