Kuzan İlköğretim İnsan İskeleti Öğrenme Testi

Kuzan ilköğretim iskelet testi uygulaması ile vücudumuzda bulunan isketelerin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

İlköğretim için hazırlanmış olan bu uygulamada test içerisinde yer alan kemikleri orta alanda yer alan insan vücuduna doğru bir şekilde yerleştirmeyi amaçlıyorsunuz. Her doğru yerleştirme sonrasında iskerlet yerine yerleşecek yanlış yerleştirme de uyarı alarak yerleşmeyecektir.

Her seçmiş olduğunuz isket hakkında detaylı bilgiyi seçtikten sonra alt tarafta renkli kutu içerisinde bulabilirsiniz. Test çözerek kemiklerin yerlerini ve tanımlarını öğrenmeniz için tavsiye edeceğimiz az yer kaplatan etkili bir eğitim uygulamasıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 247 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan İlköğretim İnsan İskeleti Öğrenme Testi İndir


Kuzan İlköğretim İnsan İskeleti Öğrenme Testi Açılımı

Zipli dosyayı Winrar ya da Winzip ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde bulunan iskelet.exe dosyasını çalıştırınız. Kurulum gerektirmeyen bu test uygulaması exe halden veya sıkıştırılmış halde iken başka bir bilgisayara kopyalanarak çalışabilmektedir.

Bu test uygulaması inceledikten sonra sitede yer alan diğer Fen Bilimleri ile alakalı birçok test ve uygulamayı site içerisinde bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sitede kategoriler menüsünden eğitim programları kategorisine gitmeniz yeterli olacaktır. Çıkan listeden Fen bilimleri ile alakalı diğer test ve uygulamaları görebilir, diğer dersler için de bilgisayar programları eğitim kategorisinde bulabilirsiniz.

Site içerisinde yer alan tüm Kuzan eğitim uygulamaların yapımcı tarafından dağıtılması ve çoğaltılmasına izin verilmiştir. Eğitim için paylaşım yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.