Kuzan İlköğretim Kesirler Testi

Kuzan ilköğretim kesirler uygulaması Flash ile hazırlanmış kesirler ile testleri sorulduğu ücretsiz eğitim programıdır.

Test haricinde pay, payda, kesir, basit kesir, birleşik kesir hakkında bilgide verilmektedir. Bu kesirlerin tümünden sorular test programı içerisinde yer almaktadır. Kullanımı ücretsiz Türkçe ve Türk yapımı programdır. Dağıtılması, çoğaltılması yapımcı tarafından müsaade edilmiştir.

Başka kişilerle programı paylaşabilir, onlarında kesirler için test çözmelerini öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Kesirler için testleri ve bilgileri bitirdiyseniz site içerisinde bu tür matematik ve diğer dersler için ücretsiz programları bulabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 270 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Kuzan KUZAN


Kuzan İlköğretim Kesirler Testi İndir


Kuzan İlköğretim Kesirler Testi Açılması ve Kullanımı

Site içerisinde bulunan indirme linkinden kesirler testini indirdikten sonra Winrar ile sıkıştırılmış olan zip dosyasını açınız. Winzip kurulu olanlar sıkıştırılmış dosyayı Winzip ile açarabilirler. Klasör içerisinde kesir.exe dosyasını dokunduğunuzda test açılacaktır.

Bu programlar sıkıştırılmış halde veya exe halinde kurulum yapmadan çalışmaktadır. Ayrıca ek bir yazılım kurmanıza gerek yoktur. Sistemde çok az yer kaplar, farklı bir bilgisayara sıkıştırılmış halde veya exe halinde götürülerek çalıştırabilir.

Kullanımı ise ilk dersten başlayabilirsiniz, cetvelden ilerleyerek diğer sorular ile de başlayabilirsiniz. Sorular kolaydan zora doğru ilerler. İlk sorular basit ilerleyen sorumlar ise zorlaşacağından düşünerek cevap verebilirsiniz, zaman kısıtlaması yoktur. Yanlış bildiğiniz soruları geçerek diğer sorulara ilerleyebilir yanlış bildiğiniz soruya geri dönüş yapabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.