Kuzan İllerimizi Tanıyalım PC – Çoğrafya Eğitim Yazılımı

İllerimizi Tanıyalım yazılımı tamamen Türkçe olarak hazırlanmış ücretsiz olarak sunulan eğitim yazılımıdır. Yazılımı bilgisayarınıza kurduktan sonra açılan haritadan istediğiniz ili seçerek seçmiş olduğunuz il hakkında detaylı bilgi alabiliyorsunuz.

İller hakkında başlıca; Hangi ilçelerinin olduğunu ve bu ilçeler hakkında detaylı bilgiyi, gezilebilecek yerleri, müzeleri, kaleleri, konakları, kaplıcalar, sportif aktivite yerlerini, yöresel yemekleri ve tariflerini varsa anıtlar hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Bu yazılım geniş bir bilgiye sahip küçük kütüphane, illeri merak ediyor bu iller ve bağlı ilçeler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız İllerimizi Tanıyalım PC size uygun olabilir. Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirim ve kullanın.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 835 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan İllerimizi Tanıyalım PC – Çoğrafya Eğitim Yazılımı


Kuzan İllerimizi Tanıyalım PC – Çoğrafya Eğitim Yazılımı PC Kurulumu

İndirmiş olduğunuz zipli dosyası bilgisayarınızda açınız. Karşınıza çıkan harita veya listeden bilgisine bakmak istediğiniz ili fare ile seçmeniz sırasın istediğiniz il açılacaktır. Sizde içerisinde bulunan bilgilerinin tümünü tek tuş ile okuyabilirsiniz.

Programda 81 ile için ayrı, ayrı bilgiler verilmiştir. Bir il bitimde harf sırasına göre devam eden ili görürsünüz. Adana ilinden başlayarak en son ile kadar bu şekilde devam edebilirsiniz. Okumanız biraz zaman alabilir kaldığınız ili not alarak daha sonra programı açtığınızda listeden kaldığınız ilden devam edebilirsiniz.

Programı zipli dosya içerisinden açarak direk olarak kullanabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen programdır. Bu şekilde basitçe bilgisayarınızda kullanırsınız.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.