Kuzan İngilizce Öğrenme Kılavuzu CHM Formatında

İngilizce Öğrenme Kılavuzu ile bilgisayarınızda İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz Türk yapımı olan İngilizce Öğrenme Kılavuzu kurulum gerektir. CHM (Yardım) formatında yazılmış olup bilgisayarınızda kurulumsuz olarak çalışabilmektedir.

Bu doküman içerisinde İngilizce kalıpları, 74 fiili, çalıştırmanızı nasıl geliştireceğinizi, olumlu cümle, sorma teknikleri, Türkçeden İngilizceye, İngilizceden Türkçeye çeviri tekniklerini, zarflar, sıfatlar ve sözcükleri.

Düzenli, düzensiz İngilizce filler örnekleri, İngilizce isimler, söz dizilimi, tanımlayıcılar, sık yapılan hataları program içerisinde bulabilirsiniz. Program içerisinde sayamadığımız daha birçok İngilizce öğrenmeye yardımcı sayfalar yer almaktadır. Programı açtığınızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bilgisayarında İngilizce öğrenmek isteyen veya İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler için daha birçok İngilizce öğrenme teknikleri bu programda sizleri kullanıma bilgisayarınız için sunulmuştur. Program geniş bir bilgi arşivine sahip programı soruna kadar okuduğunuzda İngilizceyi öğrenmeye veya pekiştirmenize yardımcı olacağınız düşündüğümüzden sizler indirmesini imkân sağladık.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 316 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan İngilizce Öğrenme Kılavuzu CHM Formatında


Kuzan İngilizce Öğrenme Kılavuzu CHM Çalıştırma

İndirmiş olduğunuz iklavuz.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar veya diğer sıkıştırma açma programları ile açınız. Program kurulum gerektirmiyor. Açtıktan sonra klasör içerisinde iklavuz.chm dosyasını bilgisayarınızda çalıştırmanız yeterli olacaktır.

CHM formatında olan bu programı çalıştırabilmeniz için ek bir program kurmanıza gerek yoktur. Tüm Windows işletim sisteminde Windows 10 işletim sistemi de dahil olarak tek tuşla açarak incelemeye başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.