Kuzan Kesir Problemleri Testi PC için

Kuzan kesirler için problemler testidir. Program Delphi programlama dili ile yazılmış, tamamen Türkçe ve Türk yapımıdır.

Kullanımı için program açıldıktan sonra yeni soru butonuna dokunduğunuzda yeni kesir problemi çıkacaktır. Problemin cevabını hemen alt tarafta bulunan cevap kutusuna yazınızı ve kontrol et menüsünü kullanınız. Doğru ve yanlış olduğunu size verecektir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 177 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Kesir Problemleri Testi PC için İndir


Kuzan Kesir Problemleri Testi PC için Kullanım ve Açma

Programı açabilmeniz için Winzip veya Winrar sıkıştırma programlarından birisi ile sıkıştırılmış halden bilgisayarınızın istediğiniz yerine açınız. Klasör içerisinde bulunan SORUP.exe dosyasını dokunduğunuzda direk olarak açılacaktır. Bu test Delphi programlama dili ile yazıldığından ek bir programa gerek duymadan, kurulum yapmadan bilgisayarınızda çalıştırabilir, exe veya sıkıştırılmış dosyayı başka bir bilgisayara götürerek yine bu şekilde açabilirsiniz.

Cevap yazmadan kontrol et butonuna bastığınızda hata alırsınız. Mutlaka cevabı yazınız ve kontrol et butonuna dokunuz.

Yanlış cevaplar veya doğru cevap verdiyseniz test içerisinde çözümü göster butonunu kullanarak detaylı çözümü de bulabilirsiniz.

Bu testi çözüp bitirdikten sonra Kuzan diğer test ve uygulamalarını site içerisinde bulunan eğitim programları kategorisinden görebilir, indirebilirsiniz. Eğitim Programlar kategorisinde daha birçok test ve eğitim uygulamalarına yer verilmiştir. Size uygun olanı veya olanları indirerek bilgisayarda ders çalışma işlemini diğer programlarla devam edebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.