Kuzan Kolaydan Zora Toplama, Çıkarma ve Çarpma Testleri

Kuzan kolaydan zora toplama, çıkarma ve çarpma işlem uygulaması ile kolaydan zora ilerleyerek işlemler için test çözebilirsiniz, ücretsizdir.

Tamamen Türkçe toplama, çıkartma ve çarpma işlemlerini Flash uygulaması ile yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 209 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Kolaydan Zora Toplama, Çıkarma ve Çarpma Testleri İndir


Kuzan Kolaydan Zora Toplama, Çıkarma ve Çarpma Testleri Kurulum ve Kullanımı

Programın sıkıştırılmış haline site içerisinde programı kullanacağınız bilgisayara indiriniz. Sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile açarak klasör içerisinde yer alan hesap.exe uygulamasını çalıştırarak test çözmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca ek bir program kurmanıza ihtiyaç yoktur.

Kullanımı için yapmanız gereken programı çalıştırdıktan sonra çıkan menülerden ilk baştan başlayarak bu kolaydan zora yani ilk menüler kolay diğerleri sırası ile zorlaşacaktır. Her açılan menüde size sorulan üst tarafta ki soruya hesap makinesi üzerinden doğru rakamları tuşlayarak tamam butonuna dokunacaksınız.

Doğru cevapta diğer soruya geçmenizi isteyecek, yanlış cevapta soruyu geçecek ve ilerleyen sorularda yanlış verdiğiniz cevap tekrar önünüze çıkacaktır. Tek basamaklı toplama, iki basamaklı toplama, üç basamaklı toplama, tek basamaklı çıkarma, çift basamaklı çıkartma, üç basamaklı çıkarma, tek basamaklı çarpma, iki basamaklı çarpma gibi sorular size program içerisinde sorulur.

Bu şekilde tek, çift, üç basamaklı çarpma, toplama, çıkarma bilginizi geliştirebilirsiniz. Başta da yazdığımız gibi program tamamen ücretsiz kısıtlama bulunmayan eğitim programınıdır. Sıkıştırılmış halde, exe halinde başka bir bilgisayarda çalıştırılabilir, arkadaşlarınız ile paylaşarak onlarında dört işlemde test çözmelerini sağlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.