Kuzan Küme Çeşitleri Öğrenme Testi

Kuzan küme çeşitlerini öğrenme programı ile küme çeşitlerini ve anlamlarını bulabileceksiniz. Tamamen Türkçe ve kısıtlama olmayan Matematik küme çeşitlerleri testidir.

Basit yapıda sadece küme resimlerini ve bu küme çeşitlerinin anlamlarını göre yerleştirme yapmalısınız. Alt tarafta yer alan kümü karelerini alarak üst tarafta yer alan doğru yerin altında bulunan gri kutuya yerleştirmelisiniz. Süre sınırı yoktur. Her doğru yerleşimde yerine yerleşecek, yanlış cevaplarda ise yerleşmeyerek alt tarafa tekrar atacaktır.

Zorlandığınız soruları değiştirerek diğer soruya geçebilirsiniz. Soruyu doğra cevap verdiğinizde tekrar soruyu hatırlamak için kutudan sürekleyerek alta yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde tekrar yapmış, öğrenmiş olursunuz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 231 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut Kuzan


Kuzan Küme Çeşitleri Öğrenme Testi İndir


Kuzan Küme Çeşitleri Öğrenme Testi Programı Çalıştırma

Çalıştırmak için sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde bulunan kumeces.exe dosyası dokunduğunuzda test başlayacaktır. Testi çözmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca ek program kurmanıza gerek kalmaz! Programı sıkıştırılmış halde ya da sadece exe dosyasını başka bir bilgisayarda direk olarak açabilirsiniz. Programın paylaşım ve dağıtım izni yapımcı tarafından verilmiştir, arkadaşlarınızla paylaşabilir, onlarından küme çeşitleri için test çözmesine yardım olabilirsiniz.

Bu testi bitirdiğinizde site içerisinde eğitim programlar kategorisinde matematik ve diğer dersler için özel ücretsiz onlarca programı bulabilirsiniz. Derslerinizi bilgisayarda daha fazla çalışmak, derslerinize yardımcı kaynaklar arıyorsanız eğitim kategorisinde bulunan eğitim programlarını inceleyebilir, istediğiniz bilgisayarınıza indirerek çalışmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.