Kuzan Küme Tanımları Öğrenme Testi

Bundan önce sizler için Kuzan tarafından geliştirilen küme çeşitleri hakkında test uygulamasını indirmeye sunmuştuk. Bundan sonra şimdi kümelerden küme tanımları testini indirmeye sunuyoruz.

Program tamamen Türkçe, kısıtlama olmaksınız fare ile sürekle bırak özelliği ile çalışmaktadır. Matematik kümeler için yardımcı PC test Flash uygulamasıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 224 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Tanımları Öğrenme Testi İndir


Kuzan Küme Tanımları Öğrenme Testi Çalıştırma ve Kullanımı

Programı çalıştırmak için sadece sıkıştırılmış dosyayı açarak klasör içerisinde bulunan exe dosyasını çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Küme tanınları test uygulamasını çalıştırmanız için ayrıca ek bir yazılım, Flash Player gibi kurmanıza gerek yoktur!

Kuzan programları dağıtılabilir, çoğaltılabilir yapımcı buna izin vermiştir. Küme tanımaları sıkıştırılmış halde ya da exe dosyası sadece kopyalanarak diğer bilgisayarlar içinde kurulum çalışmak üzere hazırlanmıştır.

Kullanımı ise testi çalıştırdıktan sonra karşınıza gelen Flash ekranında küme tanımlarını doğru olduğunu düşündüğünüz alanlara alt taraftan seçerek bırakmanız gereklidir.

Bu test diğerlerini göre vasat olarak hazırlanmış bir testidir. Site içerisinde kümler hakkında diğer testleri de eğitim programları arasında bulabilirsiniz.

Eğitim programları içerisinde matematik dersi haricinde diğer dersleri de bulabilirsiniz. Site eğitim programları kategorisine gidiş yaparak diğer eğitim programları inceleyebilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz eğitim programını indirerek bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Sitede eğitim programlarına buradan hemen ulaşabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.