Kuzan Küme Test -1

Kuzan küme test -1 ile kümeler ile alakalı testi bilgisayar ortamında çözmenize yarayan ücretsiz eğitim programıdır. Programda size toplamda 12 adet soru sorulmaktadır.

Birinci sorudan başlayarak ilerleyerek devam edersiniz. Her verdiğiniz doğru cevap için doğru hanenize işlenerek yanlış verilen cevap için diğer soruya geçmenizi isteyecektir. Test zaman yoktur.

Soruları düşünerek cevap verebilirsiniz. Yanlış verilen cevaplara tekrar dönüş yaparak doğru olanı bulabilirsiniz. Bu şekilde soruların cevaplarını da pekiştirmiş olursunuz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 321 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Test -1 İndir


Kuzan Küme Test -1 Çalıştırma

Kümler test 1 çalıştırmak için sıkıştırılmış dosyayı Winrar veya Winzip ile açmanız gerekmektedir. Açtığınız klasör içerisinde kumet1.exe dosyasına dokunduğunuzda test çalışacaktır. Bu test uygulaması kurulum gerektirmez, başka bir bilgisayara exe halde ya da sıkıştırılmış halden açarak yine kurulumsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Kuzan küme test 1, testini bitirdiğinizde sitede yer alan eğitim programları içerisinde toplamda bu testin devamı olan 5 testi bulabilirsiniz. Kuzan Küme Test -1, Kuzan Küme Test -2, Kuzan Küme Test -3, Kuzan Küme Test -4, Kuzan Küme Test -5 ve Kuzan Küme Test -6 olmak üzere 6 adet test vardır.

Sırası ile testleri çözmek istiyor ve bu testi bitirdiyseniz sırada bulunan testi Kuzan Küme Test -2 sayfasına giderek testi indirebilir, test çözmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sitede yer alan Turgut KUZAN’a ait olan tüm eğitim programlarını dağıtılabilir, çoğaltılabilir, yapımcı izin vermektedir.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.