Kuzan Küme Test -2

Daha önceki eğitim programı yüklemesinde kümler testi 1 vermiştik. Bu kümler testi için ikinci test programıdır.

Kümler test 2 için size toplamda 12 adet kümeler ile alakalı soru sorulmaktadır. Her doğru cevapta bir sonra ki soruya geçebilir, yanlış cevapta ise bir sonra ki soruya geçerek tekrar dönüş yapabilirsiniz.

Sorular için zaman sınırlaması yoktur. Yanlış verdiğiniz cevapların doğrusu bulabilir, neden yanlış cevap verdiğinizi kendinize sorarak nereleri öğrenmenize gerek olduğunu anlayabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 369 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Test -2 İndir


Kuzan Küme Test -2 Çalıştırma

Kümler test 2 çalıştırmak için sıkıştırılmış dosyayı Winrar veya Winzip ile açmanız gerekmektedir. Açtığınız klasör içerisinde kumet2.exe dosyasına dokunduğunuzda test çalışacaktır. Bu test uygulaması kurulum gerektirmez, başka bir bilgisayara exe halde ya da sıkıştırılmış halden açarak yine kurulumsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Kuzan küme test 2, testini bitirdiğinizde sitede yer alan eğitim programları içerisinde toplamda bu testin devamı olan 5 testi bulabilirsiniz. Kuzan Küme Test -1, Kuzan Küme Test -2, Kuzan Küme Test -3, Kuzan Küme Test -4, Kuzan Küme Test -5 ve Kuzan Küme Test -6 olmak üzere 6 adet test vardır.

Sırası ile testleri çözmek istiyor ve bu testi bitirdiyseniz sırada bulunan testi Kuzan Küme Test -3 sayfasına giderek testi indirebilir, test çözmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sitede yer alan Turgut KUZAN’a ait olan tüm eğitim programlarını dağıtılabilir, çoğaltılabilir, yapımcı izin vermektedir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.