Kuzan Küme Test -3

Kümeler ile bir ve ikinci testi çözenler küme testlerini devamı olan bu 3. testi çözebilirler. Kümeler ile alakalı olan testlere 3 ile devam edebilirsiniz.

Bu test uygulaması tamamen Türkçe ve kullanım sınırlaması olmayan kümler ile alakalı testlerin üçüncü serisidir. Teste toplamada 12 adet soru sorulacaktır. Her doğru hanenize işleyerek diğer soruya geçmenizi isteyecek, yanlış verilen cevap için de diğer soruya geçmenizi isteyecektir. Yanlış verilen sorulara tekrar dönüş yaparak doğru olan şıkkı bulabilirsiniz.

Soruları dikkatli ve düşünerek cevap vermenizi öneririz. Zaman sınırlaması olmadığından düşünerek cevap vermeniz doğru olacaktır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 410 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Test -3 İndir


Kuzan Küme Test -3 Çalıştırma

Kümler test 3 çalıştırmak için sıkıştırılmış dosyayı Winrar veya Winzip ile açmanız gerekmektedir. Açtığınız klasör içerisinde kumet3.exe dosyasına dokunduğunuzda test çalışacaktır. Bu test uygulaması kurulum gerektirmez, başka bir bilgisayara exe halde ya da sıkıştırılmış halden açarak yine kurulumsuz olarak çalıştırabilirsiniz.

Kuzan küme test 3, testini bitirdiğinizde sitede yer alan eğitim programları içerisinde toplamda bu testin devamı olan 5 testi bulabilirsiniz. Kuzan Küme Test -1, Kuzan Küme Test -2, Kuzan Küme Test -3, Kuzan Küme Test -4, Kuzan Küme Test -5 ve Kuzan Küme Test -6 olmak üzere 6 adet test vardır.

Sırası ile testleri çözmek istiyor ve bu testi bitirdiyseniz sırada bulunan testi Kuzan Küme Test -4 sayfasına giderek testi indirebilir, test çözmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Sitede yer alan Turgut KUZAN’a ait olan tüm eğitim programlarını dağıtılabilir, çoğaltılabilir, yapımcı izin vermektedir.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.