Kuzan Küme Test -4

Kuzan kümeler testinin 4 serisidir. Kümeler ile alakalı diğer soruları bu Flash uygulaması ile çözmeye devam edebilirsiniz.

4. seride yine size toplamda 12 adet kümeler ile akalalı karışık soru sorulacaktır. Her verdiğiniz doğru için bir sonraki soruya geçecek, verdiğiniz yanlış için yine bir sonraki soruya geçecek tekrar yanlış soruya geri döneceksiniz.

Bu şekilde yanlış soruya geri dönerek doğru cevabı bulmanızı ve cevap ile eksikliğini tespit edebilirsiniz. Zaman sınırı olmadığından soruları düşünerek cevap vermenizi öneririz.

Kümler testinde alt tarafta yer alan soru işaretine dokunduğunuzda çözümün nasıl olduğunu görebilirsiniz. Her soru için doğru da yanlışta cevap verseniz çözüm alanını incelemenizi tavsiye ederiz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 407 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Test -4 İndir


Kuzan Küme Test -4 Çalıştırma

Zipli dosyayı bilgisayarınızda Winzip veya Winrar ile açınız. Açılan klasör içerisinde tek bir dosya göreceksiniz. Bu exe dosyasını çalıştırarak testi çözmeye başlayabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen bu Flash test uygulaması ayrıca Flash player ya da diğer ek yazılımlara ihtiyaç duymadan çalıştırarak teste başlayabilirsiniz.

Sıkıştırılmış dosya veya sadece .exe dosyası taşınarak başka bir Windows için aynı şekilde çalışabilmektedir. Toplamda 6 adet olan Kuzan Kümeler testini devam etmek isterseniz bundan sonra ki seri olan Kuzan Küme Test -5 sayfasına giderek 5. seriyi de çözebilirsiniz.

Site içerisinde birçok ücretsiz test uygulamaları bulunmaktadır. Kategorilerden Eğitim Programlar kategorisine giderek diğer eğitim testlerini, programlarını inceleyebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.