Kuzan Küme Test -5

Kuzan küme testinin beşinci serisidir. Diğer 4 seriyi önceden vermiştik. Bu serinin 5. olanı son olarak da bundan soran yine kümler 6 serisini vereceğiz.

Kuzan kümeler 5 için kaldığınız yerden kümler testine devam edebilirsiniz. Toplamda 12 adet soru 4 adet şık halinde sorulmaktadır. Soruları sırası ile cevap vermelisiniz. Düşünerek, acele etmeden cevap verebilirsiniz çünkü zaman sınırı yok!

Her doğru soruda bir sonraki soruya geçer yanlış soruda yine bir sonra ki soruya geçer ve yanlış verdiğiniz soruların doğrusunu açılan alt menüden görerek sorunun cevabını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde neden yanlış verdiğinizi anlayarak öğrenmiş olursunuz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 406 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Test -5 İndir


Kuzan Küme Test -5 Çalıştırma

Zipli dosyayı bilgisayarınızda Winzip veya Winrar kullanarak açınız. Açılan klasör içerisinde tek bir dosya göreceksiniz. Bu exe dosyasını çalıştırarak testi çözmeye başlayabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen bu Flash test uygulaması ayrıca Flash player ya da diğer ek yazılımlara ihtiyaç duymadan çalıştırarak teste başlayabilirsiniz.

Sıkıştırılmış dosya veya sadece .exe dosyası taşınarak başka bir Windows için aynı şekilde çalışabilmektedir. Toplamda 6 adet olan Kuzan Kümeler testini devam etmek isterseniz bundan sonra ki seri olan Kuzan Küme Test -6 sayfasına giderek 6. seriyi de çözebilirsiniz.

Site içerisinde birçok ücretsiz test uygulamaları bulunmaktadır. Kategorilerden Eğitim Programlar kategorisine giderek diğer eğitim testlerini, programlarını inceleyebilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.