Kuzan Küme Test -6

Kuzan küme testinin son serisi olan altıncı serisi Flash uygulamasıdır. Flash ile yazılan tamamen ücretsiz ve Türkçe eğitim uygulamasıdır. Kurulum gerektirmeden sadece dokunun ve testi çözmeye başlayın.

Bu Flash uygulamasında kümeler için toplam 12 adet soru ve 4 adet şık içermektedir. Doğru bildiğiniz soruda bir sonraki soruya geçecek, yanlış cevapta ise sorunun doğru şekli ve açıklaması hemen alt tarafta yer alacaktır. Soruları sakin, düşünerek cevap verebilirsiniz. Zamanlama olmadığından önemli olan doğru cevap vermek yanlış cevap da ise doğrusu öğrenmek sizin için daha iyi olacaktır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 424 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Küme Test -5 İndir


Kuzan Küme Test -6 Çalıştırma

Zipli dosyayı bilgisayarınızda Winzip veya Winrar kullanarak açınız. Açılan klasör içerisinde tek bir dosya göreceksiniz. Bu exe dosyasını çalıştırarak testi çözmeye başlayabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen bu Flash test uygulaması ayrıca Flash player ya da diğer ek yazılımlara ihtiyaç duymadan çalıştırarak teste başlayabilirsiniz.

Sıkıştırılmış dosya veya sadece .exe dosyası taşınarak başka bir Windows için aynı şekilde çalışabilmektedir. Son testi çözdükten sonra eğer diğer kuzan testlerini çözmediyseniz site içerisinden bulunan diğer kuzan testlerini çözmenizi tavsiye ederiz.

Tüm testleri bitirdiyseniz site içerisinde birçok eğitim programı yer almaktadır. Sitede kategoriler seçiminden Eğitim Programları kategorisine giderek diğer dersler için eğitim programlarından istediğiniz indirerek ders çalışmaya devam edebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.