Kuzan Madenlerimiz – Madenlerin Bölgelerini Öğrenme Programı

Kuzan madenlerimiz uygulaması ile hangi bölgede hangi maden çıkarılıyor bilgisayar ortamında ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Bu eğitim programı ile alt tarafta size verilen madenleri sırası ile üstharitada bulunan bölgelere göre doğru bir şekilde yerleştirmeniz gerekli. Alt tarafta Linyit madenini seçtiğinizde Linyit madeni hangi bölgede çıkarılıyorsa o bölgeye fare ile bırakmalısınız. Yanlış bölgesi fare ile sürüklediğinizde seçmiş olduğunuz maden yerleşmeyerek tekrar alta atacaktır. Sizde bu şekilde hangi bölgede hangi madenin çıkarıldığını öğreneceksiniz.

Program içerisinde süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Yanlış seçimlerde tekrar doğru olan bölgeye yerleştirme yapabilirsiniz. Bu şekilde hangi maden hangi bölgeden çıkarılır öğrenebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 257 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Madenlerimiz – Madenlerin Bölgelerini Öğrenme Programı İndir


Kuzan Madenlerimiz – Madenlerin Bölgelerini Öğrenme Programı Kullanımı

İndirmiş olduğunuz maden.zip dosyasını bilgisayarınızda Winzip ya da Winrar yardımı ile açmanız gerekmektedir. İçerisinde bulunan maden.exe dosyasını dokunduğunuzda program açılacaktır.

Bu eğitim uygulaması çalıştırabilmeniz için ayrıca Flash Player gibi ek yazılım kurmaya gerek yoktur. Sadece zip dosyası ya da maden.exe dosyası taşınarak diğer bilgisayarlarda da çalışmak üzere hazırlanmıştır.

Program tamamen Türkçe ve kısıtlama olmadan full olarak bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Bu programda verilen bilgileri tamamen öğrendikten sonra siteye yer alan diğer eğitim programları da incelemeniz eğitiminiz için veya çocuğunuz eğitimi için katkı sağlayacaktır. Site içerisinde birçok ücretsiz eğitim programından istediğinizi bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.