Kuzan Türkiye Haritası Şehir Bulma Eğitim Uygulaması

Kuzan Türkiye haritası şehir bulma test uygulaması ile Türkiyede bulunan şehirlerinin yerini bulurken öğrenebileceğiniz ücretsiz uygulamadır.

Uygulamada alt tarafta bulunan şehirlerden birisi seçerek üst haritada doğru yere yerleştirmeniz gerekmektedir. Doğru yerleştirdiğinizde harita yerleşerek, seçmiş olduğunuz şehri yanlış yerleştirdiyseniz alt tarafa atarak yerleşmeyecektir. Zorlandığınız şehirlerde o şehiri bırakarak diğer şehire geçebilirsiniz. Süresi sınırı yoktur. Düşünerek devam edebilirsiniz.

Bu şekilde hangi şehir nerede öğrenebileceksiniz. Şehirleri isterseniz kendiniz yan panelde istediğiniz rengi seçerek renklendirebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 297 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Turgut KUZAN


Kuzan Türkiye Haritası Şehir Bulma Eğitim Uygulaması İndir


Kuzan Türkiye Haritası Şehir Bulma Eğitim Uygulaması Kullanımı

Harita.zip dosyasını bilgisayarınızda indirerek Winrar ile açınız. Açılan klasör içerisinde TURKIYE.exe dosyasına tıkladığınızda uygulama açılacaktır. Başka bir program kurmanıza gerek yoktur. Sıkıştırılmış halde iken ya da sadece çalıştırma dosyasını yükleyerek başka bir bilgisayara taşıyabilir, yine bu bilgisayarda aynı işlemleri yaparak kurulum gerektirmeden taşınan bilgisayarda da çalıştırabilirsiniz.

Bu uygulama eğitim amaçlı bir uygulamadır. Bu uygulamadan sonra başka eğitim uygulamaları indirmek isterseniz site kategorisinde “Eğitim Programları” kategorisine giderek diğer eğitim programları da inceleyerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Kuzan diğer eğitim uygulamalarını incelemek isterseniz. Kuzan eğitim uygulamaların tümü ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bunun için site arama kutusuna “Kuzan” yazarak aratma yapabilirsiniz. Çıkan arama listesinde istediğiniz Kuzan uygulamasını indirerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.