Lingoes – Ücretsiz Dil Çeviri Programı

Lingoes ile sözcükler için istediğiniz dilde çeviri yapabilir, metni program içerisinde okutabilirsiniz. 80 üzerin dil bulunmaktadır. İngilizce – Türkçe, Almanca – Türkçe, Fransızca – Türkçe ve diğer tüm diller arasında çeviri yapabilirsiniz.

Sözlük içerisinde kelime arama, tam metin çevirisi yapabilme, ekran üzerinden kelime seçerek çevirisine bakabilme manüel olarak seçilmiş metin için sadece çeviri yapma özelliklerine sahiptir.

Başlıca desteklediğini diller önem sırasına göre Türkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Arapça, Rusça, İbranice, Vietnamca, İspanyolca, Çince, Japonca, Korece, Portekizce, Yunanca, İsveççe, Lehçe dilleridir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 13.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Lingoes Project


Lingoes İndir


Lingoes Kurulumu Nasıl Yapılır?

Rar dosyasını Winrar kullanarak açınız. Kurulum dosyasını çalıştırarak sisteme kurulum için izin vermelisiniz. İlk kurulum ekranında kullanım sözleşmesine göz atıp kabul ettikten sonra ikinci kurulum yeri seçme ekranına geçiniz.

Lingoes Kurulum Yeri Seçme Ekranı Kurulum Yeri Seçiniz

Kurulum yerini C:\Program Files (x86)\Lingoes\Translator2 olarak bırabilir ya da gözat menüsünü kullanarak istediğiniz bir yere kurulum yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra size masaüstü ve başlat için kısayol oluşturmak istediğinizi soracaktır. Masaüstü ve başlattan programı başlatmak istiyorsanız aktif halde ilerleyiniz. Masaüstü veya başlat kısayol istemiyorsanız sorum ekranında pasife alınız.

Lingoes Kurulum Bittiğinde Başlatma Yerleri Seçimi

En son kurulum alanında tüm yapılan işlemleri onaylayarak sisteminizi kurulum yapmasını bekleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz. Başlat menüsü, kurulum yeri ya da masaüstü simgesi ile programı çalıştırarak kullanabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.