Lotus Muhasebe Programı

Lotus muhasebe programı ile bilgisayar ortamında muhasebe işlemlerinizi kayıt altına alabilirsiniz.

Lotus için başlıca modüller cari hesap için cari listesi, cari hareket, toplu cari hareket, cari kart, borç ve alacak işlemleri yapabilir.

Kasa banka için kasa listesi, kasa defteri, kasa hareketleri, banka listesi, banka defteri, banka hareketleri, kasa ve banka raporları işlemlerini benim işletmem alanında işletme gelir ve giderleri, stok modülünden stok girişi, düzenleme, stok çıkışı ve fatura işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 30.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Firmatik Software


Lotus Muhasebe Programı İndir


Lotus Muhasebe Programı Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurulumu onaylayarak başlatınız ve ilk yüklenme ekranını bekleyiniz.

Lotus Muhasebe Programı Kurulumu İlk Ekran

İlk kurulum aşamasını geçerek, diğer kurulum aşamasından lisans sözleşmesini göz atarak muhasebe programın kurulumuna devam ediniz. Üçüncü kurulum aşamasında programı kaç kişi kullanacağınız size soracaktır.

Tek siz kullanacaksanız “Yalnızca benim için” seçimini kurulum Windows da bulunan tüm kişiler işlem yapacaksa “Bu bilgisayarı kullanan herkes (tüm kullanıcılar” seçimini seçerek kuruluma devam ediniz.

Son kurulum aşamasına geldiğinizde kurulumu onaylamanız için sizden onay isteyecektir. Son kurulum aşamasında kurulum penceresinde “Yükle” butonuna dokunarak kurulum yapmasını bekleyiniz ve kurulumu bitiriniz.

Lotus Muhasebe Programı Giriş Ekranı

Programın kurulum sonunda çalıştırdığınızda deneme sürüm kullanıcı adı ve şifresini otomatik olarak kendisi yazacaktır. Bu ekranda değişiklik yapmadan “DEVAM ET” butonuna basarak deneme sürümü çalıştırınız.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Lotus Muhasebe Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.