MacMar Market Muhasebe Programı

MacMar programı ile küçük, orta veya büyük market işletmeniz varsa muhasebe işlemlerini bilgisayar ortamında kayıt ederek takip edebilirsiniz.

Stok yönetimi, cari işlemler, fatura, sipariş, irsaliye işlemleri, barkod etiket oluşturabilirme, barkodlu satış yapabilme.

Çek ve senet işlemleri, el terminal işlemleri, stok sayımı yapabilme, azalan stok uyarı sistemi, terazi entegrasyonu, veresiye satış yapmak isteyen marketler için veresiye satış modülü, peşi satışlar, yazarkasa entegrasyonu.

Toplu satışlar için teklif hazırlama, kurum veya özel sektörlere gıda üzerine isteklerine karşı bu program ile teklif hazırlayarak sunabilirsiniz. Flex üretim modülü, kampanya oluşturma ve kampanya yönetimi, çapraz promosyon işlemleri gibi genel muhasebe işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 51 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Macrosoft


MacMar Market Programı İndir


MacMar Market Programı Bilgisayara Kurulumu

MacMar.rar dosyasını bilgisayarda Winrar ile açınız/ ayıklayınız. MacMar klasörü içerisinde Setup.exe dosyasını çalıştırarak kuruluma onay verebilirsiniz. Kuruluma onay verdiğinizde kurulum başlatmanız için ana ekran var olacaktır.

MacMar Market Programı Kurulumu Başlatma Ekranı

Bu ekradan kurulumu başlattığınızda kurulum bilgisayarınıza yapılarak deneme sürüm için giriş bilgilerini size verecektir.

MacMar Market Programı Giriş Şifresi

İlk veritabanı bağlanma ekranına username alanına: 1 password alanına: 1 ile giriş yaparak. Programın asıl demo ekranında şu işlemleri yapınız.

MacMar Demo İkinci Giriş Ekranı Şifresi

Kullanıcı adı: MACROSOFT Firma: MACROSOFT seçilerek kullanıcı şifresi boş bırakılarak devam edilmelidir. Program deneme sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.