Mahalle Esnafı – Ücretsiz Perakende Satış Programı Full

Mahalle Esnafı programı ile ücretsiz olarak bilgisayarınızda perakende satışlarınızı kayıt altına alabilir, bilgisayar için Windows işletim sisteminizde muhasebe işlemlerinizi tutabilirsiniz.

Bu perakende muhasebe programı içerisinde satış işlemlerinizi yapabilir fatura kesebilir, alış ürünlerini ve maliyet fiyatını yazabilir, gelir ve giderlerin detaylarını çıkarabilir, stok işlemlerinden stok girişi, stok çıkışı, tekli stok girme veya toplu stok girme, stok çıkışı işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 6.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Mahalle Esnafı


Mahalle Esnafı İndir


Mahalle Esnafı Windows Kurulum Nasıl Yapılır?

İndirmiş olduğunuz mahalle-esnafi.rar adlı dosyayı Winrar ile sıkıştırılmış halden açınız. Klasör içerisinde yer alan kurulum dosyasını çalıştırınız.

Bilgisayarınızda .NET Framework kurulu olması gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda .NET Framework kurulu değilse kuruluma başlamadan önce kurunuz ve kuruluma tekrar giderek başlatınız. Bilgisayarınızda .NET Framework kurulu olmadığı müddetçe programı kuramazsınız ve çalıştıramazsınız.

İlk aşamaları sadece ilerleyin kullanım sözleşmesi ve hoş geldin ekranlarıdır bunlar üçüncü aşamada ise size Mahalle Esnafı kurulum türünü seçmenizi isteyecektir.

Mahalle Esnafı Kurulum Türü Seçimi

Burasını tam ya da özel olarak seçebilirsiniz. Tam kurulumda programın tamamamını kurarken özel seçtiğinizde ise kurulum yapılacak yerleri siz seçebiliyorsunuz. Ücretsiz olduğundan dolayı tam olarak seçiniz ve kuruluma devam ediniz.

Son kurulum aşamasına geldiniz. Son kurulum aşamasında ise “Yükle” butonuna dokunarak muhasebe programını bilgisayarınıza kurmaya başlayabilirsiniz.

Mahalle Esnafı Son Yükleme Ekranıdır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.