Melis’le Kuran Öğreniyorum 6.7.8.9. ve Ek Bölümler

Melis’le Kuran öğreneniyorum ikinci indirme dosyasıdır. Burada 6. , 7. , 8. , 9. bölümü ve ek bölümü bularak Kuran öğrenmeye 6. bölümden devam edebilirsiniz.

Bu öğretici program çocuklar için tasarlanmış resimlerle yapımcı tarafından renklendirilmiştir. Bölümleri çalıştırabilmek için bilgisayarınızda Swf dosyalarını oynayabilen program ya da Flash Player kurulu olması gereklidir. Swf oynayıcı veya Flash Player kurulu değilse bölümleri çalıştırmadan önce kurmalısınız.

Melis’le Kuran Öğreniyorum için burada ki bölümler son bölümdür. 9 adet bölüm ek bir adet alıştırma sonrasında Melis’le Kuran Öğreniyorum bitmiş olur.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 15.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Risale Okul


Melis’le Kuran Öğreniyorum 6.7.8.9. ve Ek Bölümler İndir


Melis’le Kuran Öğreniyorum 6.7.8.9. ve Ek Bölümler Çalıştırma

melisle-kuran-ogreniyorum-6-7-8-9-ve-ek-bolumler.zip dosyasını bilgisayarınızda Winrar veya Winzip programlarından birisi ile açınız. Sıkıştırma / açma programlarından diğerleri kurulusuysa Winrar ve Winzip kurmanıza gerek yoktur. Rar uzantılı dosyayı açan tüm programlar ile açabilirsiniz.

6. bölümü, 7. bölümü, 8. bölümü, 9 bölümüm artı bir adet ek alıştırma bölümümü açılmış dosya içerisinde bulabilirsiniz. Daha önceden Melis’le Kuran öğreniyorum önceki bölümlerini çalışmadıysanız ilk olarak 1. bölüm, 2. bölüm, 3. bölüm, 4. bölüm ve 5. bölümleri çalışmanızı öneririz. Bu bölümlere çalışmadan sitede Melis’le Kuran Öğreniyorum 1.2.3.4. ve 5. Bölümler sayfasına giderek bölümleri indirerek çalışınız ve burada ki bölümlere sonra geçiniz. Bu önerilen çalışma şeklidir.

Sitede yüzlerce dini programlar yer almaktadır. Sitede ki diğer dini programları inceleyerek indirmek için yapmanız gereken sitenin Dini Programlar kategorisi giderek ilgilendiğiniz programı incelemek ve bilgisayarınıza indirmek olacaktır. Birçok ücretsiz dini programlar sitede ekle birçoğu bu program gibi ücretsiz olarak sunulmuştur.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.