Melis’le Kuran Öğreniyorum 1.2.3.4. ve 5. Bölümler

Bilgisayar ortamından küçük çocuklar için toplam 9 bölümden ve 1 ekten oyundan oluşan Kuran-ı Kerim öğretici Flash ile yazılmış Windows uygulamasıdır. Bu Kuran öğretisi çocukların anlayacağı dilde harfler ve çocuk gösterleri ile renklendirilmiştir. Büyükler için ayrıntılı Kuran-ı Kerim öğretici değildir.

Birinci bölümden başlayarak toplamda 9 bölüme kadar ilerleyiniz. Çalışma sırası ile yapılması öneririlmektedir. İlk 5 bölümü bitirdiyseniz sitede Melis’le Kuran Öğreniyorum 6.7.8.9. ve Ek Bölüm sayfasına giderek sayfa içerisinde bulunan 6,7,8 ve 9 bölümleri indirerek bu bölümler için Kuran öğrenmeye devam edebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 15.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Risale Okul


Melis’le Kuran Öğreniyorum 1.2.3.4. ve 5. Bölümler İndir


Melis’le Kuran Öğreniyorum 1.2.3.4. ve 5. Bölümler Çalıştırma

1.,2.3.,4. ve 5. bölümlerin tamamı indireceğiniz rar dosyası içerisinde bulunmaktadır. melisle-kuran-ogreniyorum-12345.rar dosyasını Winrar programından açınız. Klasör içerisinde bulunan .swf uzantılı toplam 5 bölümden Melis’le_Kuran_Ogreniyorum_Bolum1 yazan 1 bölümü çalıştıracak diğer 5 bölümlerden istediğiniz bölüme dokunarak çalışmaya başlayabileceksiniz.

Bölümleri bilgisayarınızda açmaya çalışırken birlikte aç uyarısı ile karşılaşırsanız sisteminizde .swf uzantısını çalıştıracak program kurulu olmadığından kaynaklanmaktadır. Swf oynatıcı programlardan birisi yükleyebilir veya Flash Player yüklerek bölümleri açabilirsiniz. İndirdiğiniz programın .swf uzantısını açtığına emin olunuz. Tekrar bölümleri çalıştırmayı deneyiniz.

Bu tür dini diğer içerikleri birçok dini eğitim programları site içerisinde yer almaktadır. Diğer dini programları incelemek için site kategorisi olan Dini Programlar kategorisine giderek diğer dini programları görebilir, indirerek kullanabilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Sedat Alışık 24 Eylül 2021

    Benim bilgisayarda açmıyor.

    1. Moderatör 24 Eylül 2021

      Selam Sedat Bey rar dosyasını Winrar ile açtıktan sonra yapımcı SWF olarak hazırladığından SWF açan ayrıca bir program yüklemeniz gerekir.