Melis’le Sureleri Öğreniyorum

Melis’le sureleri öğreniyorum uygulaması ile 7 – 14 yaş arası çocuklar için sureleri ezberlemeleri kolaylaştıracak Flash ile yapılmış ücretsiz sure öğrenmme Flash uygulamasıdır.

Uygulama içerisinde fatiha suresi, fil suresi, kureyş suresi, maun suresi, kevser suresi, kafirun suresi, nasr suresi, tebbet suresi, felak suresi, nas suresi ve ihlas sureleri bulunmaktadır.

Suleri parça, parça olarak okutabilir, tekrar okutabilir, istediğiniz sureden başlayabilirsiniz. Tekrarlama yöntemi ile sureleri daha rahat ezberleceğinizi düşünüyoruz. Bir bütün halineden tekraratabilir veya parça, parça tekrarlatabilirsiniz. fatiha , fil , kureyş , maun , kevser , kafirun , nasr , tebbet , felak , nas ve ihlas gibi önemli bilinmesi gerekli olan sureleri bu Flash uygulaması ile rahatlıkla ezberleyebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Risale Okul


Melis’le Sureleri Öğreniyorum İndir


Melis’le Sureleri Öğreniyorum Başlatma

İndirilen Melisle_Sureleri_Ogreniyorum.rar dosyasını açarak içerisinde bulunan sureler.exe dosyasını çalıştırmanız yeterlidir. Herhangi başka kuruluma gerek kalmadan direk olarak başlattabilirsiniz. Rar dosyasını veya açılan klasörü sureler.exe ve sureler.swf dosyalarını aynı anda harici bir diske USB bellek gibi kopyalarak başka bir Windows işletim sistemi içinde yine kuruluma gerek kalmadan çalıştırabilirsiniz.

Melis’le Sureleri Öğreniyorum ücretsiz bir dini program uygulamasıdır. Sitede birden çok dini programlar ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Sureleri ezberledikten sonra ya da diğer dini programları incelemek, indirme isterseniz sitede Dini Programlar kategorisine giderek diğer dini programları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Kategori: Dini Programlar Etiket:

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.