MemurSis Bordro – Çalışan Maaş Hesaplama ve Takip Programı

MemurSis Bordro çalışanlar için maaş hesaplama ve takibi yapabileceğiniz tamamen Türkçe içerikli PC yazılımıdır.

Program içeriğinde tanımlar menüsünden kurum tanımlama, maaş katsayıları, maaş verileri, sendika tanımı, lojman kesinti işlemleri (varsa), hizmet sınıfı tanımları, banka tanımları, gündelik tanımları, icra tanımları personel menüsünden personel kayıt, personel yakınları ve raporlama, maaş hesaplama, terfi işlemleri.

Maaş kısıtlamaları, ek alacak ödemeleri, ek görev tazminatı, personel nakil bildirimi, 14 günlük fark işlemleri, SGK tanımları gibi işlemleri girebilir, yedekleme yapabilir, program ayarlarını değiştirebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Kulaç Soft


MemurSis Bordro İndir


MemurSis Bordro Kurulumu

Rarlı dosyayı bilgisayarınızda sıkıştırma açma programlarından birisi ile açınız. Klasör içerisinde var olan memursis-bordro kurulum dosyasını kurulum için çalıştırınız, kuruluma onay veriniz. İlk kurulum aşmasında kısaca programı nasıl kuracağınız bilgisi göreceksiniz. Kuruluma buradan devam ediniz, son kullanıcı sözleşmesini kabul edinizi yine kuruluma devam ediniz.

MemurSis Bordro Kurulumu Windows Başlat Ayarlaması

Programı başlat menüsünü hangi isim ile kayıt etmesini size soracaktır. Burayı programdan geldiği gibi MemurSis Bordro olarak bırakabilir ya da yeni bir ad ile kuruma devam ediniz. Diğer kurulum aşamasında masaüstü için kısa yol olarak atama yapması gerektiğini aktif edebilir yani masaüstüne kısa yol oluşturarak buradan çalıştırabileceğiniz onaylayarak veya onaylamadan kurulum devam ediniz.

MemurSis Bordro Kurulumu Son Kurulum Ekranı
MemurSis Bordro Giriş Ekranı

Son kurulum aşamasında gelen kurulum ekranında “Kur” butonuna bastığınızda kurulum yapılacak ve programı çalıştırmanızı sizden isteyecektir. Açılan lisans kutusuna deneme sürümü için şifre: 1234 ve yeni kurulum olduğundan 2019 yılı seçili iken oluştur butonuna dokunarak giriş yapınız, kullanmaya başlayınız.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.