Mertsoft Taksitli Satış Programı – Ücretsiz Full İçerikli Taksit Takip Programı

Mertsoft taksitli satış programı ile bilgisayar ortamında taksitli satışlarınızı veya veresiye satışlarınızı kısıtlama olmadan tamamen ücretsiz olarak tutabilirsiniz.

Taksitli ve veresiye satış yapanlar için müşteri bilgilerini adı soyadı, telefon numarası, adresi, açıklama, taksit sayısını, ödenen taksitler, ödemeden sonra kalan borç ve taksit sayısı, taksit tarihi ver diğer taksit veresiye işlemlerini yapabileceği tamamen ücretsiz bilgisayar yazılımıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 228 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Mertsoft Yazılım


Mertsoft Taksitli Satış Programı İndir


Mertsoft Taksitli Satış Programı Kurulumu

Bu ücretsiz taksitli satış programını çalıştırabilmeniz için bilgisayarınızda .NET Framework 4 kurulu olması gereklidir. Bilgisayarınızda kurulu ise direk kuruluma geçebilir, kurulu değilse kurulumdan sonra taksitli satış programını kurmanızı öneririz.

Kurulum için kurulum dosyasını bilgisayarınızda başlatınız ve kuruluma devam ediniz. İkinci kurulum aşamasında taksitli satış programını bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekranla karışılacaksınız. Kurulum yerini Program Files klasörü içerisinde olarak devam edebilir ya da istediğiniz bir yere kurulumu yapabilirsiniz.

Mertsoft Taksitli Satış Programı Yükleme Yeri Yetkili Belirleme

Kurulum seçimi yaptıktan sonra ilerlemeden programın kullanım haklarını kimde olacağını da seçmeliniz. Burada sadece ben seçerseniz bulunduğunuz Windows kullanıcı adında çalışacak, Herkes seçimi yaparsanız bilgisayarda bulunan tüm kullanıcıları programı çalıştırabilecektir.

Mertsoft Taksitli Satış Programı Kurulumu

Bu işlemlerden sonra son kurulum aşamasına geçeceksiniz. Yülemeyi Onayla kurulum aşamasında “Yükle” butonuna bastığınızda programı bilgisayarınıza kurma işlemi başlayarak birkaç sizden kurulum için onay isteyerek kurulumu bitirmenizi isteyecektir. Masaüstü kısa yol simgesini veya bilgisayar başlat menüsünü kullanarak programı çalıştırabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

Mertsoft Taksitli Satış Programı – Ücretsiz Full İçerikli Taksit Takip Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 9 Adet.

  • Moderatör

   Selam Gökhan Bey, tabi size yardımcı olmak isteriz. Bu tür sorunlarınız her zaman bize yazabilirsiniz. Bu program .NET Framework 4 üzerinden çalıştığı için bilgisayarınızda önceden .NET Framework 4 kurulu olması gerekmektedir.

   İlk olarak indirme yapmalısınız. .NET Framework 4 Microsoft tarafından sunulan ücretsiz ve güvelidir. Buradan .NET Framework 4 indirme sayfasına gidiniz.

   Gittiğiniz sayfada Türkçe ve İndir butonunu kullanarak bilgisayarınıza indiriniz. İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırarak bilgisayarınıza tamamen yüklenmesini bekleyiniz. Yükleme sonrası .NET Framework 4 başarılı bir şekilde kurulduğunu gösteren pencereyi sonlandırınız. Bilgisayarınızı sadece bir defa kapatarak açınız. Bilgisayarınıza .NET Framework 4 kurmak bu kadar basittir.