MFD Barkod Yazdırma Programı

MFD konuşan barkot sistemi ile bilgisayarınızda barkotlu ürün işlemlerini yapabilirsiniz.

Programın başlıca özellikleri barkod numarası ile işlem yapma, barkod için firma adı girme, ürün adı, fiyatı ve birimini girme, barkod yazıcıdan yazdırma, fiş yazıcıdan yazdırma, programın düzgün şekilde çalışabilmesi için yazıcı ayarların görme, yan sütundan önceden girilmiş örnekler ile barkod hazırlama işlemi hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Her numarada bir barkod kayıt edebiliyorsunuz bu barkodların istediğinizi yan sütundan seçerek üzerinden değişiklik yapabilir veya numaraya ait olan barkod bilgisini tamamen programdan kaldırarak o numaraya başka barkod işlemi yapabiliyorsunuz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 1.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: MFD Yazılım


MFD Barkod Yazdırma Programı İndir


MFD Barkod Yazdırma Programı Kurulumu

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Kuruluma onay vermenizi sizden isteyecektir, kurulumu yapabilmeniz için onay veriniz ve kurulumun açılmasını bekleyiniz. Kurulum ilk aşamasından deneme sürüm olduğundan size C sürücü içerisinde MFDBARKODYAZDIR (C:/MFDBARKODYAZDIR) kurulum yapacağını bildirecektir. Onaylayarak kuruluma devam ediniz.

MFD Barkod Yazdırma Programı Kurulum Yeri

Kurulum yeri seçiminden sonra bilgisayarınıza alt tarafta resimde var olduğun şekilde bir dakikadan kısa bir sürede kurarak kurulumu onaylamanızı isteyecektir.

MFD Barkod Yazdırma Programı Kurulumu Sonu

Kurulum onayından sonra açılan klasör içerisinde programın deneme sürümünü çalıştırabilirsiniz. Deneme için kullanıcı adı ve şifre yoktur. Programı kullandıktan sonra size uygun olduğunuzu düşünürseniz lisans satın alma bilgisi ve işlemlerini program içerisinde bulabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.