MFD Emlak Takip Programı

Emlak işi yapanlar için bilgisayar ortamında satışa sunulan emlakların takibini yapabilmeleri için hazırlanmış tamamen Türkçe içeriğe sahip emlak takip programıdır.

Programı içeriğinden mevcut olan emlaklar arazi, dükkat, ev gibi, müşterilerin giriş bilgileri, satışı yapılan veya kiralanan emlakların verildiği kişiler ve takibi, telefon rehberi işlemleri, yapılacak görevler, kira sözleşmesi, satış sözleşmesi oluşturma çıktı alma, müşteri, emlak düzenleme silme, kasa hesap raporlarının detayları, sabit ödemeler, satılık emlak sayısı, kiralık emlak sayısı, satılan emlak ve kiralanan emlak sayısı gibi işlemleri yapabilir.

Tüm girilen emlak kayıtlarını görebilir alım ve satış, kiralama tutarlarını girerek ne kadar kira geleceğini ne kadar emlak satışı yaparak kar veya zarar durumunuzu program içerisinde görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: MFD Yazılım


MFD Emlak Takip Programı İndir


MFD Emlak Takip ProgramıKurulumu

Kurulum için bilgisayarınızda kurulum dosyasının üzerine dokunarak kurumunu onaylayınız. İlk kurulum aşamasında programı nereye kurmak istediğinizi size soraktır. Deneme sürüm olduğundan kurulum yerini değiştiremiyorsunuz. Gelen kurulum ekranında kurulum yerinde “Start” butonuna basarak kuruluma devam ediniz.

MFD Emlak Takip Programı Kurulum Yeri Devam Et
MFD Emlak Takip Programı Kullanıcı Giriş Ekranı

Kurulum yerinden sonra bilgisayarınızda kurulum yapılarak kurulumu bitirmenizi sizden isteyecekir. Program deneme sürümü için gelen lisans ekranında kullanıcı adı ve şifreyi değiştirmeden “Giriş Yap” botonuna dokunduğunuzda programa giriş yapacaktır. Deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

MFD Emlak Takip Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 4 Adet.