MFD Plus Satış Programı

MFD Plus Satış programı ile bilgisayar ortamında satış işlemlerinizi kayıt ederek, bilgisayarda tutabilir, kaybolma derdinden kurtulabilirsiniz.

Özelliği pratik asatış ve alış işlemleri, stokta bulunan ürünleri barkod, cins ve adlarına göre kayıt edebilme, barkodlu ürünleri terazi barkod mu normal barkot mu ayırarak ürün fiyat ve kilosuna göre ayırt etme özelliği , satış iptali yapabilme, Skype ve telefon desteği, ürün listesini excele aktarabilme.

Gelişmiş ürün arama özelliği, tüm terazi sistemlerine uyumlu, iskonto girme ve iskonto değişikliği, günlük, haftalık, aylık, yıllık ve iki tarih seçerek detaylı rapor alabilme özelliği, kredili pos satışları, satıcı satış raporlaması ve müşteri takip sistemi bulunmaktadır. Özellikle toptan satış yapanlar için gelişmiş toptancı işlemleri program içerisinde bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 18.3 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: MFD Yazılım


MFD Plus Satış Programı İndir


MFD Plus Satış Programı Kurulum

Kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulum ekranında prograımı nereye kurmak istediğiniz gösteren ekranı göreceksiniz. Burasını deneme sürüm olduğundan değiştiremiyorsanız kuruluma devam ediniz.

MFD Plus Satış Programı Kurulum Yeri
MFD Plus Satış Programı Kurulum

Kurulum onayından sonra programı bilgisayarınıza kuracak ve kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir. Programın deneme sürümü kullanmaya başlayabilirsiniz.

MFD Plus Satış Programı Giriş Bilgileri

Programı açtıktan sonra giriş bilgilerini kullanıcı adı: 1 şifre: 1 olarak giriş yapınız. Deneme sürümü bu şekilde açılacak kullanmaya başlayabileceksiniz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.