MFD Stok Takip Programı

MFD stok takip programı ile bilgisayarınızda elinizde bulunan stoklarınızı veya aldığınız stok girişlerini giriş ve çıkışlarını bilgisayar ortamında yapabilirsiniz.

Stok ekleme ve çıkarma işlemi, stok hareketleri, nakit ekleme kasa işlemleri, nakit çıkarma kasa hareketleri, alacaklar ve borçlarınızı girebilir bunları rapor olarak çıkarabilirsiniz. Kolay kullanıma sahip gösterişten uzak işlem kargaşası olmayan stok takip programıdır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 4.8 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: MFD Yazılım


MFD Stok Takip Programı İndir


MFD Stok Takip Programı Kurulumu

Programın kurulumunu indirdiğiniz kurulum dosyasından çalıştırınız. İlk kurulum aşamasından deneme sürüm stok takip programı olduğundan kurulum yerini değiştirmeden C:/MFDstok olarak ayarlı şekilde kuruluma devam ediniz.

MFD Stok Takip Programı Kurulum Yeri Ekranı

Kurulum ekranında “Start” butonunu kullandığınıda kurulum bilgisayara yapılarak kurulumu sonlandırmanızı isteyecektir. İki basit aşamada kurulumu bu şekilde gerçekleştireceksiniz.

MFD Stok Takip Programı Kurulumu

Stok programın deneme sürümünü C sürücüsü içerisinde MFDstok klasörü içerisinde çalıştırabilir, başlat menüsünden MFD STOK PROGRAMI kısa yolu ile başlatabilir veya masaüstüne oluşturduğunu kısa yol simgesi ile çalıştırabilirsiniz. Direk deneme sürümüne giriş yaparak DEMO Firma A.Ş. olarak işlem yapabileceksiniz, deneme sürüm için kullanıcı adı ve şifre gerekmemektedir.

Program hakkında aklınıza takılan sormak istediğiniz işlem veya kurulum işlemi olursa bizlerle iletişime geçerek bu program ya da diğer programları işleyişi hakkında sorularınızı günün her saatinde sorabilirsiniz. Ayrıca sitede daha yüzlerce stok ve muhasebe programların olduğunu da unutmayınız. Diğer programlara da “Ticari, Mesleki Programlar” kategorisinden göz atabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.