Moonstar (MTU) Sözlük Programı

Moonstar (MTU) Windows işletim sisteminde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, Windows 10 da dahil olmak üzere ücretsiz sözlük programıdır.

Programın içeriğinde İngilizce – Türkçe, Türkçe – İngilizce kelimelerin karşılığını bulabilir, Türkçe eş anlamlar menüsünü kullanarak sözcük girerek eş anlamlısına bakabilir, Türkçe denetimi, adam asmaca oyunu oynayabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 1.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: İhlas Bilgi İşlem ve Ticaret A.Ş.


Moonstar (MTU) Sözlük Programı İndir


Moonstar (MTU) Sözlük Programı Çalıştırma

İndirmiş olduğunuz mtu.zip dosyasını Winzip programı ya da diğer zip açma programlarının birisi yardımı ile bilgisayarınızda açınız. Açma işlemi sonunda MTU klasörünün içerisinde MoonStar klasörünün içerisinde MTU.exe dosyasını çalıştırınız. Bu şekilde sözlük açılacaktır.

Moonstar Türkçe İngilizce Sözlük
Moonstar İngilizce Türkçe Sözlük

Çıkan menülerden İngilizce – Türkçe seçimini seçerseniz İngilizce yazmış olduğunu sözcüğün Türkçe karşılığı, Türkçe – İngilizce menüsünü seçerseniz Türkçe yazmış olduğunuz sözcüğün İngilizce karşılığını, Türkçe eş anlamları menüsünü seçerseniz girmiş olduğunuz sözcüğün eş anlamalısı görebilirsiniz.

Moonstar Türkçe Eş Anlamlı Sözlükler

Yine program içerisinde Türkçe denetimi menüsünü seçerseniz Türkçe dil denetimi yapabilir, Klavye menüsü ile klavye yerlerini ve klavye geliştirmenizi katkı sağlayabilir, adam asmaca oyundan ise size verilen süre içerisinde verilen ipuçları ile kelime bularak hem eğelenebilir, hem de adam asmaca oyunu ile öğrenebilirsiniz.

Türkçe dil denetimi açtığınızda metin editörü çıkacaktır. Bu editöre yazarak space yani klavyede boşluk tuşuna bastığınızda eğer doğru yazdıysanız uyarı gelmeyecek, yanlış yazım yaptıysanız sizi uyaracaktır.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.