MTKsoft Servis Takip Plus

MTKsoft Servis Takip Plus elektronik, ev aletleri, bilgisayar ve mobil ürünlerinde teknik servis hizmeti verenler için hazırlanmış servis takip programıdır.

Barkod etiket yazdırma, kategori cihaz takibi, stok işlemleri, kasa ve cari işlemler, cihaz kayıt işlemleri, cihaz sorgulama işlemleri, serviste bekleyen tüm cihazların listesi takibi, ücret bildirme, grafik ve yada servis raporlarını inceleme, servis için gereken parça listesi, parçalar için stok bilgileri girme, ihtiyaç listesi çıkartma, bayi işlemleri, bayi ya da müşterileri sms gönderebilme, uzaktan bağlantı ile destek alabilme, teslim bilgileri girme, programı yedek alabilme.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 8.7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: MTKsoft


MTKsoft Servis Takip Plus İndir


MTKsoft Servis Takip Plus Bilgisayara Kurulumu

Programın kurulum dosyasını Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Açılan klasör de bulunan demo kurulumunu bilgisayarınızda başlayınız. İlk kurulum ekranında ilerleyerek kuruluma devam ediniz.

MTKsoft Servis Takip Plus Bilgisayara Kurulumu
MTKsoft Servis Takip Plus Bilgisayara Kurulumu Sonlandırınız

Diğer kurulum aşamasında yine ilerleyiniz ve kuruluma devam ediniz. Son 3. kurulum aşamasında bilgisayara programın kurulum yapılarak kurulumu bitirmenizi sizden isteyecektir. Kurulumu sonlandırınız ve masa üstü ya da başlat menüsünde yeni eklenen programlardan programın deneme sürümünü çalıştırınız.

MTKsoft Servis Takip Plus Girişi

Programa giriş için kullanıcı adı alanını demo olarak değiştirmeden hemen alt tarafta bulunan şifre ikonu yanını 1 yazarak enter tuşuna basınız.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.