MuhasebeExCreate Kasa ve Personel Takip Programı

MuhasebeExCreate bilgisayarınız için kullanabileceğiniz kasa, banka, personel puantaj modülleri ücretsiz diğer modüller için de kısıtlı bir Windows yazılımıdır.

Cari işlemleri, stok işlemleri, alış ve satış işlemlerini bu bahsi geçen işlemleri> kısıtlı 5 defa yapabilir, kasa, banka ve personel (puantaj) işlemlerini sınırsız olarak yapabiliyorsunuz. Tamamen Türkçe ve Türk yazılımıdır.

Eğer programı sınırsız olarak kullanmak isterseniz de program içerisinde kurulum da dahil yapımcı telefon numarasını bulabilir, program içerisinden tanıtım ve kullanma videolarını ulaşabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 10.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Selçuk Özdemir


MuhasebeExCreate İndir


MuhasebeExCreate Kurulumu

İndimiş olduğunuz programın bilgisayarınızda kurmak için açınız. Kurulum ilk aşamlarını geçerek 3. kurulum aşamasından sizden programı nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılacaksınız.

MuhasebeExCreate Kurulum Yeri Seçimi

Burası için C:CREATE olarak kurarak devam edebilir veya değiştirebilirsiniz. Kurulum yeri seçiminden sonra size masaüstü kısa yol oluşturmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burası içinde isteğinize göre seçim yaparak kuruluma devam ediniz.

Son kurulum ekranına geldiğinizde program “Kurun” butonunu kullanarak sizden onay isteyecektir. Kurun butonuna basarak kurulumu başlatabilir ve son ekranda programın çalışmasını isteyebilirsiniz.

MuhasebeExCreate Kurulumu Çalışmtırma Kurulum Ekranı
MuhasebeExCreate Giriş Ekranı

Programın deneme sürüm giriş ekranına gelen kullanıcı adı ve şifreleri değiştirmeden direk olarak giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra program açılacaktır. Kullanıcı adı ve şifre girmenize gerek olmayan bir yazılımdır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

  1. Hayati Akın 10 Ağustos 2021

    Bilgisayarcı mısınız programı çözmekte sorun yaşıyorum.

    1. Moderatör 10 Ağustos 2021

      Selam Hayati Bey, sorununuz ne olduğunu yazar mısınız? Kurulumda mı yoksa kullanımından kaynaklı sorunuz var.