MuhasebeExKobi – Kobi’ler için Muhasebe Programı

MuhasebeExKobi, kobiler için hazırlanmış olan kullanımı kolay ve tamamen Türkçe deneme sürüm muhasebe programıdır.

Bu program ile kobiler stok işlemlerini, cari işlemlerini, kasa işlemlerini, banka işlemleri, virman ve alış ve satış işlemleri gibi genel muhasebe işlemlerini yapabilirler.

Programda yapımcı tarafından ilk kullanılan yıl için teknik servis ücreti talep etmediği ve kasa ve banka modüllerin ücretsiz olduğunu, cari, alış ve satış işlemlerinde ise kayıt sınırı aşmadan lisans anahtarsız olarak kullanabileceğinizi belirtmiştir.

Program içerisinde yer alan iletişim bilgilerinden yapımcı firma ile iletişime geçerek de öğrenebilirsiniz. İlerleyen günlerde bu ücretsiz modüller ve sınırlamalar değişiklik gösterebilir, bunu deneme sürümü indirdiğinizde görebilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 24.5 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Selçuk Özdemir


MuhasebeExKobi İndir


MuhasebeExKobi Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını sisteminize kurmak için onaylayınız. Kurulum ilk aşamasında size genel bilgiler verilen ekranı göreceksiniz. Bu kurulum aşamasında anlaşmayı ve bilgileri okuyarak kuruluma devam edebilirsiniz.

Üçüncü kurulum aşamasında ise bu kobi muhasebe programı bilgisayarınızda nereye kurmak istediğiniz size soran ekran gelecektir. Değiştirebilir veya C:KOBI devam edebilirsiniz. Kuruluma devam ediyoruz.

MuhasebeExKobi Hedef Kurulum Yerini Belirleme

Diğer ekranda size masaüstüne kısa yol oluşturmak istediğinizi soracaktır. İstiyorsanız seçiniz ve kuruluma devam ediniz. İstemiyorsanız yüklemiş olduğunuz klasör içerisinden bulunan exe dosyası ile çalıştırabilir kısa yol oluşturmaması için seçmeden devam edebilirsiniz.

MuhasebeExKobi Masaüstüne Kısa Yol Oluşturma
MuhasebeExKobi Kurulumu Başlatma

Son kurulum ekranına nihayet geldiniz. Bu aşamada “Kurun” butonuna basarak kurulumu bekleyerek bilgisayarınızda programın kurulumunu tamamen bitirebilirsiniz.

Programın girişinde size otomatik olarak kullanıcı adı ve şifre yazacaktır. Bu ekranda hiçbir değişiklik yapmadan “Tamam” butonuna dokunarak programa giriş yapabilirsiniz.

MuhasebeExKobi Giriş Ekranı

Programın üzerinden artık işlem yapmaya ve programın deneme sürümü bilgisayarda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.