Nanosoft Verim Basic – Muhasebe Programı

Nanosoft Verim Basic bilgisayarınızda muhasebe işlemlerinizi kayıt altına alabileceğiniz, tutacağınız Windows yazılımıdır.

Verim Basic küçük işletmelerin muhasebe işlemlerini tutmalarında tavsiye edeceğimiz yazılımdır. Bakkal, basit usul iş yapan yerler gibi işletmelere tavsiye ederiz. Verim Basic ile kasa işlemleri, görev ve tanım işlemleri, adres defteri, çek ve senet işlemleri.

Taksit planı, bankalar, stok hareketleri, sipariş, dekont, cari, stok ve fatura gibi muhasebe işlemlerinizi yapabilir, kayıt altına alabilirsiniz.

Program deneme sürüm olduğundan 30 gün deneme imkânı sunuyor. Ayrıca deneme sürüm olduğundan dolayı yedekleme işlemi yapamıyorsunuz. Yedekleme işlemi ve 30 günlük sınırı lisansını satın alarak kaldırabiliyorsunuz. Lisans işlemleri ve fiyatı programın içerisinde bulunmaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 19.4 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Nanosoft Yazılım


Nanosoft Verim Basic İndir


Nanosoft Verim Basic Kurulum

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurulum için çalıştırmanız gerekli.

İkinci kurulum aşamasında lisans şartlarını kabul ederek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında ise programı nereye kurmak istediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burasını istediğiniz yere kurmak için değiştirebilir veya olduğu şekilde bırakarak kuruluma devam edebilirsiniz.

Nanosoft Verim Basic – Muhasebe Programı Kurulum Yeri Seçimi

Bundan sonra ki aşamada sizden kuruluma onay vermenizi isteyen ekranın göreceksiniz. Kurulum ekranında “Yükle” butonuna basınız ve bilgisayara kurulum yapara kurulumu tamamen kapatınız.

Nanosoft Verim Basic – Muhasebe Programı Giriş Ekranı

Deneme sürüm için girişte kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak açılır açılmaz gelecektir. Bu alanı verim ve verim olarak silmeden değiştirmeden devam ediniz. Masa üstü veya Windows başlat menüsünden deneme sürümü çalıştırabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.