Nanosoft Verim Smart – İşini Büyütmek İsteyenlere Muhasebe Programı

Nanosoft Verim Smart bilgisayarda muhasebe işlerini kontrol altına alabileceğiniz Windows yazılımıdır.

Muhasebe programı işini büyütmek isteyenlere basit muhasebenin daha da üstü özelliklerini kullanmak isteyenler için tavsiye ediyoruz.

Program ile sokt işlemleri, kasa ve çek, senet işlemleri, sipariş, üretim, alış, satış, ödeme ve tahsilet işlemlerini detaylarını, stok giriş, stok çıkışı, stok düzeltme ve diğer tüm stok hareketlerini, cari işlemleri, döviz işlemleri, exel’e gönderme, firma işlemleri ve SMS gönderme gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 28 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Nanosoft Yazılım


Nanosoft Verim Smart İndir


Nanosoft Verim Smart Kurulumu

İndirmiş olduğunu Versim Smart kurulum dosyasının deneme sürümünü kurmak için çalıştırınız. Eğer ilk başta kurulum sırasına DBE hatası alırsanız Verim programlarının birisi kurulduğu için veya daha önceden kurulu olduğundan veritabanı hatayı alıyorsunuz. Önceki verim programları silerek tekrar kurulumu çalıştırmanız gerekmektedir.

Bu uyarıdan sonra ikinci kurulum ekranında programı nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılaşırsınız. Burası için VerimSmart olarak devam edebilir veya değiştirerek kurulum yerini devam edebilirsiniz.

Nanosoft Verim Smart Kurulumu

Kurulum yerini belirledikten soran yükle butonuna basarak kurulum işlemini de onaylayarak kurulumu tamamen bitiriniz.

Program başlangıcında veritabanını düzenleyecek bu işlemi bir kez yapar giriş yapmanızı isteyecektir. Giriş için kullanıcı adı ve şifre otomatik olarak yazacak siz sadece “Tamam” butonuna barak deneme sürümüne giriş yapacaksınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.