Nasa World Wind – Ücretsiz Dünya Haritası Gezinti Detaylı Yaklaşmalar

Nasa World Wind ile açılan Dünya üzerinden istediğiniz yeri yakınlaştırarak o ülke ya da yerde gezinti yapabilir, Dünya üzerinden bilgisayar faresi ile istediğiniz yeri kolaylıkla hızlı bir şekilde gezebilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 16 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Patrick Hogan


Nasa World Wind İndir


Nasa World Wind Kurulumu

Kurulum için sıkıştırılmış dosyayı Winrar yada Winzip kullanarak açınız. Sıkıştırılmış dosya rar formatındadır Winrar kullanabilirsiniz. Rar açma programlarından birisi bilgisayarınızda kurulu ise rar açan tüm programlardan sıkıştırılmış dosyayı açabilirsiniz. Açtıktan sonra programı kurulumunu başlatınız.

İlk kurulum esnasında sizden dil seçmenizi isyecektir. Türkçe dil seçimi olmadığından başta gelen İngilizce seçimini seçerek kuruluma devam ediniz. İstediğiniz diğer dilleri de seçebilirsiniz. Bildiğiniz diğer dil varsa o dili seçebilirsiniz. Varsayılan İngilizce olduğundan İngilizce için kurulum anlatımına devam ediyoruz.

Nasa World Wind Kurulumu Dil Seçimi

Dil seçiminde sonrasında kurulu ekranı açılacaktır. Bu kurulum ekranından yine kuruluma devam ediniz. Sonraki kurulum ekranında programı bilgisayarınızda nereye kurmak istediğinizi soran ekran ile karşılacaktır. Kurulum yerini aynen bırakarak ya da değiştirerek devam ediniz.

Nasa World Wind Kurulum Yeri Seçimi

Kurulum sonrasında kuruluma onay vererek kurulum bitmesini bekleyiniz. Kurulum bittiğinde programın kurulumu bitirerek programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Programı masaüstü kısa yol ile ya da başlat menüsünden dilediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Kurulum sonuna kadar yapıldıysa program bu iki yerde de çalıştırmak için hazır olacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.