Negropos Adisyon Takip Programı – Full Ücretsiz PC için Adisyon Programı

Negropos adisyon takip programı ile bilgisayarınızda adisyon işlemelerinizi takip ederek işinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.

Lokantalar, çay bahçeleri, restoranlar, paket servis işlemi yapanlar yani adisyon ile işlem yapan tüm firmalar kullanabilir.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 16 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: NegroPos


Negropos Adisyon Takip Programı İndir


Negropos Adisyon Takip Programı Kurulumu

İndirmiş olduğunuz adisyon programını bilgisayarınıza kurmak için çalıştırınız. İlk kurulumda karşınızı kurulumu özelleştirmenizi isteyecektir. Bu ekranda programı tamamen kurmak için “Full İnstall” seçimini seçerek kuruluma devam ediniz.

Negropos Adisyon Takip Program Full İnstall Seçimi

Diğer kurulum ekranında başlat menüsüne hangi ad ile kayıt etmenizi soran ekranı göreceksiniz. Burası için NegroPos olarak devam edebilir veya aklınıza gelecek başka bir isim girebilirsiniz.

3. kurulu ekranında masa üstüne kısa yol oluşturmak isteyip istemediğinizi soran ekranı göreceksiniz. Burası için masa üstüne eğer kısa yol oluşturarak çalıştırmak istiyorsanız “Create a desktop a shortcut” yani “Masa Üstüne Kısa Yol Oluştur Oradan Çalıştırayım” seçimin aktif bırakarak kuruluma devam ediniz.

Adisyon Program İçin Masa Üstüne Kısa Yol Oluştur Oradan Çalıştırayım

Son ekranda ise size kurulumu onaylamanızı isteyecektir. Bu ekranda kurulumu onaylayarak kurulumu tamamen bilgisayarınıza yapılmasını bekleyiniz ve kurulumu tamamen bitiriniz.

Negropos Adisyon Takip Programı – Full Ücretsiz PC için Adisyon Programı Son Kurulum Onayı Ekranı

Programı ilk kez kuracaksanız sizden işletme bilgilerini ve cep telefon numaranızı isteyerek size onay kodu gönderilecektir. Eğer önceden kullandıysanız önceden kullandım menüsünü kullanabilirsiniz.

Moderatör

Ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programları indir. Site içerisinde editörlerden destek al. indirplayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.

Negropos Adisyon Takip Programı – Full Ücretsiz PC için Adisyon Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 4 Adet.

 1. köfteci burhan

  istanbul esenlerde küçük bir lokantam var 6 7 masa falan bilgisayar alacam bir de müterilere daha kurumsal gözükmesi işin daha ciddi olduğunu göstermek için program arıyorum mütçe sınırlı ücretsiz bu işimi görür mü?

  • Moderatör

   Merhaba Burhan Bey, masa sayınız için yeterli bir programdır. Diğer yazmış olduğunuz istekler için de yeterli programdır. Fikir olarak da sizlere tebrik ediyoruz. Bilgisayar ortamında müşterilerine hizmet vermek işinizi ne kadar önemsediğinizi göstermektedir.

   Program başlarda küçük ve orta ölçekli iş yerleri için yeterli. Umarız işiniz daha da iyi olur daha da profesyonel masa sayısı fazla program ile çalışırsınız. Şu an için yeterlidir. Başka sormak istediğiniz soru olursa programı kullandıktan sonra takıldığınız sorular onları da istediğiniz zaman sorabilirsiniz. Bol müşteriler dileriz, kendinize iyi bakınız.