Not Enter Kasa Defteri – Ücretsiz ve Kısıtlama Yok

Not Enter kasa defteri programı ile bilgisayarınızda kasa hareketlerini kayıt altına alabilir, raporlayabilir, çıktı alabilirsiniz

Ad, soyadı, adres, telefon, alınan ürün alına tarih ve verilen tarih girişleri, kişi bilgileri girme ve güncelleme, liste görüntüleme, hesap makinesi açma, tüm müşterileri tek pencerede açma ve kasa hareketlerini toplu olarak inceleme özelliği, listeye ürün ekleme gibi daha birçok kullanımı kolay kasa işlemleri bulunmaktadır.

İndirerek bilgisayarınızda kuracağınız bu kasa defteri ücretsiz ve tam sürümdür. Program içerisinde herhangi bir satın alma ile karşılaşmazsınız. Kurulum sırasında database programını kurmayı onaylamalısınız. Database programı kurmazsanız program çalışır fakat doğru giriş ve çıkış yapamaz sürekli uyarı ile karşılaşırsınız.

Programı kullanacakların bilgisine, program içerisinde ilk açılış bazı işlemlerde kendi sitesine yönlendirme yapılmaktadır. Yapımcı sitesini kapattığı ve uzatmadığından site (domain) açılmamaktadır. Bu durumların programın işlevine bir zararı yoktur. Fakat sizin için rahatsız edici olabilir. İndirmeyi bunu bilerek yapmanızı ya da sitede diğer Kasa Defteri programlarını incelemenizi öneririz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 75 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Not Enter


Not Enter Kasa Defteri İndir


Not Enter Kasa Defteri Bilgisayara Kurulumu

Sıkıştırılmış dosyayı Winrar ile bilgisayarınızda açınız. Klasör içerisinde bulunan Kasa-Defteri kurulum dosyasını başlatınız ve dil seçimini yapınız.

Bilgisayara kurulum yerini seçiminizi yapınız ya da C:Program FilesNot EnterNot Enter – Kasa Defteri olarak kuruluma kaldığınız yerden devam ediniz.

Not Enter Kasa Defteri Kurulum Yeri Seçimi Yapma Ekranı
Not Enter Kasa Defteri Kurulumu Bitirme Ekranı

Yükle butonuna dokunarak kurulumu başlatınız. Kurulum başlayacaktır. Kurulumun bitmesini bekleyiniz ve kurulumu tamamen sonlandırınız. Artık bilgisayarınızda programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Masa üstü veya başlat menüsünden Not Enter Kasa Defteri kısa yol tuşlarına ulaşın.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

 1. fathan 5 Şubat 2019

  merhaba, not enter kasa defteri programını bilgisayarıma yükledim fakat programı kaldırmak istiyorum.bilgisayarımdan kaldıramıyorum yardımcı olur musunuz?

  1. Moderatör 6 Şubat 2019

   Tabiki ilk olarak programın kurulum sırasında çalışması için iki adet ek yazılım kurmaktadır. Bunlarda birincisi .NET Framework 4 ve diğeri Microsoft Access Database Engine 2010.

   Bunlar diğer programlarında çalışmalarında yardımcı ek yazılımlardır. Silmenizi önermeyiz. Kalmalarında herhangi bir sakınca yok Microsoft orijinal ek paketleridir.

   Programı silmeye gelince bilgisayarınızda denetim masasından program kaldır menüsünden resim de gözüktüğü gibi kaldırabilirsiniz.

   Kaldırma sırasında yine uyarı ile karşılaşırsanız C:\Program Files içerisine giderek Not Enter klasörünü tamamen siliniz Ccleaner ile Araçlar – Geri Yükle Kaldırma menüsünden Not Enter – Kasa Defteri seçerek Sil butonunu kullanabilirsiniz.

   Bu tür silinmede zorlanan programları bu yöntemle ya da silme programlarından bazıları kullanarak silebilmeniz mümkündür. Burada yazılı olanlar işlemleri yaptığınız bilgisayarınızda silinmiş olacaktır. Farklı bir sorun veya sorunuz olursa buradan yine dönüş yapabilirsiniz.

   Kasa defteri programı olarak da size en çok kullanılan “Terkon Kasa Defteri – Ücretsiz Kasa Giriş Çıkış Programı Tam Sürüm” programını kullanmanızı öneririz.