Nur Kasa Defteri – Ücretsiz Full Kasa Takip Programı

Nur kasa defteri program ile bilgisayarınızda ücretsiz olarak kasa takibinizi yapabilirsiniz.

Program tamamen Türkçe ve sınırsız kullanım hakkında sahip olacağınız Türk yazılımıdır. Programda yeni kasa ekleme, kasa düzenleme, veri ekleme, veri güncelleme, not ekleme, kur işlemleri gibi kasa işlemlerini yapabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 606 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Nurullah Demir


Nur Kasa Defteri – Ücretsiz Full Kasa Takip Prograramı İndir


Nur Kasa Defteri – Ücretsiz Full Kasa Takip Programı Bilgisayara Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. İlk kurulumda programı bilgisayarınıza kurmanızı onaylamanızı isteyecektir. Onay verdiğiniz takdirde bilgisayarınıza kurulum dosyaları açarak kuruluma devam eder. Eğer onay vermezseniz kurulum kapatılır. Bu ekranda bilgisayarınızda onay vererek kuruluma buradan devam ediniz.

Nur Kasa Defteri İlk Kurulum

Diğer kurulum ekranında size bilgisayarınıza nereye kurmak istediğinizi size soracktır. Kurulum yerine seçerek kuruluma buradan da devam ediniz.

Nur Kasa Defteri – Ücretsiz Full Kasa Takip Programı Kurulum Yeri Seçimi

Sonra ki ekranda size programı tamamen kurmanızı soran ekranı görürsünüz. Bu ekranda kuruluma onay verdiğiniz de bilgisayara kasa defteri kurarak masa üstüne kısayol oluşturacaktır. Masa üstü kısa yol tuşuna basarak programı çalıştırabilirsiniz.

Nur Kasa Defteri – Ücretsiz Full Kasa Takip Programı Giriş Bilgileri

Giriş için bilgileri kullanıcı adı alınını kullanıcı seçiniz şifre alanına ise nur yazarak programa giriş yapınız.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.