OBS Ticari Paket – Tam Sürüm Türkçe Full Muhasebe Programı

OBS Ticari Paket yazımı Windows işletim sisteminin tümünde çalışmak üzere hazırlanmış olan kısıtlama olmadan tüm özelliklerini kullanabileceğiniz ücretsiz full muhasebe programıdır.

Program ile Cari Hesaplar alanından hesap planı, dekont, cari ekstre, hesap kontrol, cari mizan, karton planlama, dövize çevirme, arama, günlük işlem günlük takip ve çalışma dizini işlemlerini yapabilir.

Fatura ve İrsaliye alanından ürün kartı, irsaliye alış ve satış, fatura alış ve satış, çalışma dizini işlemlerini yapabilir, kambiyo alanında çek, senet işlemlerinizi yapabilir, döviz kurları, firma veya müşteri adres gibi işlemleri yapabilirsiniz. Program içerisinde geniş yardım menüsü de bulunmaktadır. Yardım menüsünü okuyarak programı nasıl kullanacağınızı daha rahat anlayabilirsiniz.

OBS Ticari Paketi kullandıktan sonra sizin için yeterli olmadığını düşünürseniz sitede yaklaşık 30’a yakın ücretsiz muhasebe programı vardır. Bu muhasebe programlarını “Ücretsiz Muhasebe Programı İndir” sayfasından incelemenizi tavsiye ederiz.

Site içerisinde bulunan tüm ücretsiz muhasebe programları yapımcı tarafından ücretsiz olarak sunulan programdır. Yapımcı tarafından sunulduğu için sorunsuz ve temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 164 KB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Hamit Okumuş


OBS Ticari Paket İndir


OBS Ticari Paket Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını bilgisayarınızda çalıştırınız. Program Microsoft .Net Framework üzerinden çalıştığı için eğer başlangıçta Microsoft .Net Framework bilgisayarınızda kurulu değilse sizden kurmanızı isteyecektir. Kurunuz ve kurmanın bitmesini bekleyiniz.

OBS Ticari Paket Microsoft .Net Framework Kurulum Ekranı

Microsoft .Net Framework bilgisayarınızda kurulumu bittikten sonra tekrar başlatmanızı ister. Bilgisayarınızı tekrar başlatarak kurulum dosyasını yeniden çalıştırınız. Bu işlem sadece Microsoft .Net Framework bilgisayarında kurulu olmayanlar içindir. Eğer önceden kurulu ise kurmanızı ve bilgisayarınızı başlatmanızı istemez ve direk yazılım kuruluma geçer.

OBS Ticari Paket Kurulum Aşaması

Kurulum aşamasında sizden programı internet üzerinden indirerek bilgisayarınıza kurmanız için onay isteyecektir. OBS Ticari Paket programı onayı verdikten sonra program bilgisayarınıza kurulacak ve direk olarak başlayacaktır.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

2 Yorum Yaz veya Destek İsteği Var

 1. Furkan İpek 23 Mayıs 2021

  Merhaba programı kurarken Exception.InnerException uyarısı alıyorum alıyorum.

  1. Moderatör 23 Mayıs 2021

   Selam Furkan Bey, programı biraz önce tekrar kurulumunu test ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadan direk olarak kurduk.

   Geçici bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. İndirerek tekrar kurulum yapınız. İnternet bağlantınızı kesmeyiniz. Sorun devam ederse yazınız.