OtoMix Professional Araç Servis Takibi

OtoMix Professional araç servis takibi programı araç servisleri için hazırlanmış bilgisayar ortamında servis işlemlerini kayıt altına alabileceğiniz tamamen Türkçe Windows yazılımıdır.

İçeriğinde cari işlemlerinden cari kart, cari raporlar, cari işlemler, stok işlemlerinden stok girişleri, toplu fiyat değiştirme, çek, banka ve kasa işlemleri, teklif hazırlama ve program ayarlama işlemleri yer almaktadır.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 5 MB | İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP | Yapımcı: Bazun Yazılım


OtoMix Professional Araç Servis Takibi İndir


OtoMix Professional Araç Servis Takibi Kurulumu

Kurulum için bilgisayarınızda kurulumu onaylayarak çalıştırınız. Başlangıçta size kuruluma başlamadan önce başlangıçta yazılımcı tarafından virüs programı ile taramanızı uyarak ekran çıkmaktadır. Bu yazılımcı tarafından uyarıdır, dosya temizdir. Kuruluma devam edebilirsiniz.

OtoMix Professional Araç Servis Takibi Kurulum için Hazır Ekranıdır!

Bu aşamalardan sonra kullanıcı sözleşmesine göz atınız diğer kurulum aşamasında kurulumu tamamen başlatmanızı isteyen ekranda “İleri” butonuna dokunarak bilgisayara kurulumu yapmasını bekleyiniz.

OtoMix Professional Araç Servis Takibi Giriş Ekranı

Programı masaüstü simgesinden veya başlat menüsüne giderek açabilirsiniz. Açıldıktan sonra deneme sürüm için herhangi bir değişiklik yapmadan kullanıcı şifresi boş bırakarak “Tamam” butonuna dokunduğunuzda deneme sürümü açılacaktır.

Eksi özelliği ise 2009 yılından bu yıla kadar güncelleme yapılmamış gözüküyor.

Lisans satın alma işlemi yapacaksanız program içerisinde yer alan yapımcı iletişim bilgileri ile yapımcı ile size uygun detayları görüşmek için iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde editörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bize bildirebilirsiniz. Soru veya sorunlarınıza editörler tarafından cevap verilecektir.

OtoMix Professional Araç Servis Takibi Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 2 Adet.