OYS Cariye – Cari Takip Programı

OYS Cariye programı ile bilgisayar ortamında cari hesaplarınızın takibini yapabilirsiniz. Türkçe ve ek program gerektirmeden indirme boyutu düşük cari takip programıdır.

OYS Cariye, cari takip programı ile tüm cari işlemlerinizi, güncel alacak ve verecekler girişleri ve raporları, banka işlemleri, son hareket detayını, çek defteri, firma bilgilerinizi girmeniz için ayarla menüsünü, firma ekleme, düzeltme ve silme, SMS gönderme, SMS şablon ekleme, SMS satın alma, mail gönderme, Excel’e aktarma gibi işlemleri yapabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 1.2 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: OYS Yazılım


OYS Cariye – Cari Takip Programı İndir


OYS Cariye – Cari Takip Programı Bilgisayar Kurulumu

Kurulum için Cariye programını bilgisayarınızda açınız ve kurulum onay ekranına kurulumu başlatmak adına “Evet” botuna basarak kurulum açılmasını bekleyiniz.

İlk kurulum aşmasında ilerlediğinizde diğer kurulum ekranında size programı kullanacak kişiler ve programı kurulum yeri ile alakalı seçim ekranı çıkacaktır. Kişi ve kurulum yerini seçerek kuruluma devam ediniz.

OYS Cariye – Cari Takip Programı Yükleme Klasör ve Kullanacak Kişi Seçimi

Diğer kurulum ekranında cari programının kurulumu için bilgisayarınıza onay vermenizi isteyek ekranı göreceksiniz. Kuruluma onay vererek kurulum tamamen bitmesini bekleyiniz, kurulum bitiriniz. Masaüstü kısa yol ile programın deneme sürümünü başlatabilirsiniz.

OYS Cariye – Cari Takip Programı Şifre Giriş Ekranı

Programı açıldıktan sonra deneme sürümü için sizden şifre soracaktır. Programın şifresi: demo olarak giriniz ve tamam butonuna dokunuz.

Etiket(ler):

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.