Özcan Muhasebeci – Full ve Ücretsiz Windows Muhasebe Programı

Özcan Muhasebeci programı ile Windows 10 da dahil tüm işletim sisteminde Windows işletim sisteminde muhasebe işlemlerinizi tutabileceğiniz ücretsiz kısıtlamadan olmadan sınırsız kayıt ve full işlem hakkında sahip olabileceğiniz tamamen Türkçe muhasebe programıdır.

Özcan Muhasebeci Program ile;

  • Genel Muhasebe:  muhasebe fişleri, açılış fişi, tahsil fişi, tediye fişi, mahsup fişi, kartlar, hesap planı kartları, masraf merkezi kartları, raporlar, mizanlar, genel mizan, iki tarih arası mizan, aylık mizan, hesap ekstresi, listeler, hesap kartları listesi, masraf merkezi kartları listesi, muhasebe fişleri listesi, her fiş için yazdırma.
  • Cari Hesaplar ve Faturalar: Cari hesap kartları, cari raporları, cari hesap ekstresi, borç alacak toplamları raporu, alış faturaları, satış faturaları.
  • Stok: Stok fişleri, stok açılış fişi, stok raporları, stok ekstresi, stok giriş çıkış toplamları.
  • Kasa ve Banka: Çoklu kasa kartları, kasa işlemleri, nakit tahsilat, nakit ödeme, bankadan çekilen, bankaya yatan, kasa raporları, kasa ekstresi, banka bölümü, çoklu banka kartları, banka işlemleri, gelen havale, gönderilen havale, banka raporları, banka ekstresi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz | Boyut: 5.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Yüksel Özcan


Özcan Muhasebeci İndir


Özcan Muhasebeci Windows İşletim Sistemine Kurulumu

muhasebeci_client_winXP-GTK_beta.rar dosyasını Winrar veya diğer rar açma programlarından birisini kullanarak bilgisayarınızda açınız.

Özcan Muhasebeci Rar Dosyasını Açma Resimi

Açılan klasör içerisinde var olan muhasebeci_client_winXP-GTK_beta.exe kurulum dosyasını kurulum için onay veriniz. İlk kurulum aşamasından ilerleyerek kuruluma devam ediniz. Kurulum İngilizce, program tamamen Türkçedir işlemlere devam ediniz.

Özcan Muhasebeci – Full ve Ücretsiz Windows Muhasebe Programı Bilgisayara Kurulumu

Üçüncü kurulum aşamasında program hakkında açık kaynak kodlu olduğu, tamamen ücretsiz olduğu ve diğer kısa program hakkında bilgileri gösteren ekranı göreceksiniz kuruluma buradan devam ederek diğer kurulum ekranında kurulum yerini onaylayarak kurulumu bitiriniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.