Parental Control – Bilgisayar Sınırlama Programı

Parental Control bilgisayarınıza sınırlama koymanıza yarayan Windows işletim sistemi ile çalışan bilgisayar kısıtlama ve sınırlama programın kendisidir.

Parental Control programı ile internet kullanım süresini belirleyebilir, programlara kısıtlama koyabilir, internet kontrolünü elinizde tutabilirsiniz.


Lisans: Deneme Sürümü | Boyut: 23.1 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Salfeld Computer


Parental Control İndir


Parental Control Kurulumu

İndirmiş olduğunuz kurulum dosyasını sınırlama yapmak istediğiniz bilgisayarda açınız ve kurulumu başlatınız.

Kurulumun ikinci aşamasında programı nereye kurmak istediğinizi size soran ekran ile karşılaşırsınız burasını C:\Program Files\Salfeld\Chico olarak bırakabilir devam edebilir veya “Browse” butununa dokunarak istediğiniz bir yere Parental Control programını kurabilirsiniz.

Parental Control – Bilgisayar Sınırlama Programı Kurulum Yerini Belirleme Ekranıdır
Parental Control Kurulumu Onaylayın Ekranıdır

Bu işlemden sonra bilgisayarınıza kurulumu yapmanızı üst tarafta gördüğünüz gibi çıkacaktır. Kurulumu onaylayarak programın bilgisayarınıza tamamen kurmasını bekleyiniz ve programı çalıştıktan sonra açılan sayfada mail, şifre, şifre tekrarı ve kullanıcı seçimini kabul ederek kurulumu tamamen bitiriniz. Bilginiz var ise Proxy Server ve Port içinde ayarlama yapabilirsiniz.

Parental Control Kullanıcı Ayarı Ekranıdır

Parental Control programı deneme sürüm bir programdır. Programı denedikten sonra size uygun olduğunu düşünürseniz sınırsız kullanım için program içerisinde Parental Control satın alabilirsiniz.

Programın size uygun olmadığını düşünür veya ücretsiz bilgisayar kontrol programı arıyorsanız site içerisinde birçok ücretsiz bilgisayar kontrol programlarını bulabilmeniz mümkündür. Diğer programları inceleyerek size uygun olana karar verebilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.