PerakendeEx – Ücretsiz Full Perakende Satış Programı

PerakendeEx, Windows işletim sisteminin tümünde ücretsiz olarak kısıtlamasız full perakende satış işlemlerini tutmanızı yarayan Windows yazılımıdır. Türkçe ve kola kullanıma sahiptir.

PerakendeEx ile stok listesi, stok raporlama, stok girişi, stok çıkarma, alış işlemleri, perakende işlemlerinden perakende listesi, perakende raporlama, ürün bazında satış raporu, satış tarihi girme, satış tutarı girme, yeni alış raporu oluşturma, hareket silme, hareket iptali gibi işlemleri de yapabilirsiniz.

Program içerisinde ayrıntılar alanında programı nasıl daha etkin kullanabileceğinizi detaylı olarak bulabilirsiniz. Bunun için programa giriş yaptıktan sonra menüler alanında “Yazılı Hakkında” menüsüne gidiniz.

Özellikle stok işlemlerinde gelişmiş özelliklere sahip bu program ücretsiz perakende programı arayanlar için önereceğimiz bilgisayar yazılımıdır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 10.9 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: Selçuk Özdemir


PerakendeEx İndir


PerakendeEx Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınızda kurmak için çalıştırınız. Kurulum sırasında kullanım şartlarını kabul ederek kuruluma devam ediniz. Diğer kurulum ekranında size programı sadece siz mi yoksa sizden farklı kullanıcılar da olacak mı sorusu soracaktır. İlgili seçimi yaparak kuruluma devam ediniz.

Bu aşamalardan sonra kurulumu onaylayınız ve kurulumu bilgisayarınıza yapmasını bekleyerek kurulumu tamamen bitiriniz. İlk girişte kullanıcı adı ve şifre alanını boş girerek direk “Tamam” butonuna basarak giriş yapacaksınız.

Bu muhasebe programını sadece kurarak çalıştırmanız yeterlidir. Ayrıca başka bir program kurmaya gerek duymadan bilgisayarınızda açarak muhasebe işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Moderatör

indir Player ticari, mesleki, eğitim, dini ve diğer programlar. Site içerisinde moderatörlerden destek al. indirPlayer.com - Destekli İndirme.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.

PerakendeEx – Ücretsiz Full Perakende Satış Programı Hakkında Yazılan Yorum ve Destek İsteği: 14 Adet.

  • Cevat Durmaz

   Selam Rami, Winrar’ın en son sürümünü indir ve Winrar’ı güncelle düzelecektir. Dosyayı ben Winrar ile açtım bende Winrar’ın en güncel versiyonu yüklü.

  • Moderatör

   Merhaba Ersin Bey, bilgisayar da kullanıcı yönetici konumda değilse bunu yapabilir. Yönetici olup olmadığınızı kontrol edebilir misiniz? Yaklaşık olarak 4 veya 5 defa test ettik c sürücüsü içerine yüklüyor. Video içinde de gözükmektedir.

 1. Çağrı Doruk

  Hocam İlker Korkmaz arkadaş ile bende aynı hatayı alıyorum. Rar dosyasını çıkarıyorum exe çalıştırıyorum. Adımlar da ilerliyor bir bölümde sürücülerin olduğu kısımda D sürücüsü seçili ve sabit kalıyor. C sürücüsüne geçmiyor.

  • Moderatör

   Çağrı Bey, C sürücüsünde yeterli alan yani 100 Mb. kadar boş yer var mı? Birde D sürücüsüne kurmanızı istiyorsa oraya kurmayı deneyiniz. D sürücüsünden çalıştırmanızı hiç bir mahsuru yoktur. D sürücüsüne kurmayı deneyiniz. Sayfada hazırlanmış videoyu da inceleyiniz. Yine sorun yaşarsanız resim yükleme programlarından birisine kaldığınız yerin resmini bize atarsanız detaylı olarak bakarız. Normalde program sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve birçok kişi bu muhasebe programını kullanıyor.

  • Moderatör

   Çağrı Bey, merhaba şu işlemleri de yapabilir misiniz? Windows kullanıcınızda tüm herkes kullanacak seçimini yapıyor ve diğer kullanıcılarda yetkiniz yoksa yapabilme ihtimali var. İndirdiğiniz perakendeex.exe kurulum dosyasında fare ile sağa tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” menüsünden kurulumu çalıştırınız.

   Kurulum sırasında sadece ben olan “Only for me” işaretleyerek kuruluma devam ediniz. Burada üst tarafta tüm kullanıcıları işaretlemeyiniz. Diğer kullanıcılarda yetkili olmayabilirsiniz. Yönetici olarak çalıştırarak kurulum yapmayıda unutmayınız. Yukarıda ki resimde ki gibi seçmenize yine izin vermeden C sürücüsü içerisine programı kuracaktır.

  • Moderatör

   Merhaba İlker Bey, programı test ettiğimizde herhangi bir sorunla karşılaşmadık. Alt tarafta kurulum ve programın açılış resmini görebilirsiniz.

   Program rar ile sıkıştırılmıştır Winrar ile açarak klasör içerisinde bulunan yani Perakendeex klasörün içerisinde perakendeex.exe kurulumunu çalıştıracaksınız. Ne gibi bir sorun yaşadınız, biraz daha detaylı bildirirseniz size yardımcı olmak istiyoruz.

    • Moderatör

     Selam İlker Bey, program kurulum sırasında C veya D bahsettiğiniz sürücü bu şekilde bir soru yok ama C ve D hiçbir yerde geçmiyor siz nerede hata aldınız anlayamadık. Kurulum bittiğinde masa üstüne kırmızı iconlu PerakendeEx simgesi yerleşiyor. Masa üstünde kısa yol oluşuyor mu bakabilir misiniz?

     Kurulumu çok basit aslında Winrar ile açarak kurulum yapıyorsunuz ayarlama yapmanıza da gerek yok direk kuruluyor en basit kuruluma sahip muhasebe programı tekrar dener misiniz?