PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı Ücretsiz

Bilgisayar ortamında İngilizce dil eğitimi öğrenmek isteyenler için İngilizce öğrenme programı ücretsizdir. Program kelime öğrenme, soru ve cevaplar bunları istatistiksel sonuçları, kendiniz kelime ekleme eşanlamlı kelimeler, zıt anlamlı kelimeler, metin editörü, test motoru bulunmaktadır.

Beginner (yeni başlayan), Intermediate, Advanced (ileri seviye) ve Özelleştirilen seviye ile çalışabilme, mevcut kelimeleri üzerinde değişiklik yapabilme, yanlış verilen sorularda öğrenene kadar tekrar ettirme yapabilir. Tez, makale gibi İngilizce yazıları yazarken metin ekranı alanında düzeltme, kelimelerin anlamlarını ayrıca internet üzerinden öğrenebilme, gelişmiş arama ile kelime aratma ve üzerinden kelimenin çalışma gibi özellikleri bulunmaktadır.


Lisans: Ücretsiz | Boyut: 7 MB | İşletim Sistemi: Windows 11, 10, 8, 7 | Yapımcı: CMN Media Corp


PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı İndir


PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı Kurulumu

İndirdiğiniz kurulum dosyasını Winrar kullanarak açınız. Kurulum dosyasından kurulumu başlatınız.

PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı Başlat Menüsü Adı Belirleme

İlk kurulum aşamasında başlat menüsüne bilgisayarda hangi isim ile kayıt emek istediğiniz soran ekran gelecektir. Burası için Pevoca olarak devam edebilir ya da dağiştirebilirsiniz.

Diğer kurulum ekranından masaüstü kısayol işlemlerini size soracaktır. Masaüstü kısayol istiyorsanız işaretleyerek devam ediniz. Son kurulum aşamasında kurulumu sizden onaylamanızı isteyecektir.

PEVOCA İngilizce Kelime Öğrenme Programı Ücretsiz Kurulum Onay Ekranı

Kurulumu onayladıktan sonra kısa bir süre içerisinde bilgisayarınıza İngilizce öğrenme programı kurulumu bitecektir. Kullanarak İngilizce öğrenmeye ücretsiz başlayabilirsiniz.

Yorum Yaz veya Destek İste

Program ile ilgili olarak sorun veya yardım istediğinizi yorum alanından yazarak bildirebilirsiniz. Site moderatörleri tarafından cevap verilecektir.